Proboha, jak jsem mohl vyhrát bez bolesti?

10.02.2024

Příběh mistra canicrossu, který objevil tajný elixír pro sportovce bojující s intolerancí – Vitestin®!

Znáte ten pocit, kdy vaše tělo křičí bolestí a vy jste o krok od toho, aby vás vaše vlastní slabosti zastavily? Já ho znám až příliš dobře. Jako sportovec s intolerancí jsem se ocitl na pokraji zoufalství, kdy každý trénink byl bojem nejen s časem, ale i s vlastním tělem. Až do chvíle, kdy jsem se stal pokusným králíkem pro Vitestin. Nejenže mi tento bylinný zázrak umožnil trénovat bez bolesti, ale stal jsem se díky němu mistrem České republiky, a dokonce jsem vybojoval bronz na světovém šampionátu. A to vše bez jediného dne vynechaného tréninku kvůli zažívacím potížím. Vitestin není jen doplněk stravy, je to můj společník na cestě za vítězstvím, a já jsem připraven se o něj podělit s každým, kdo chce znovu najít radost v pohybu a harmonii těla. Chcete vědět, jak tento elixír může proměnit i vaše sportovní snažení? Čtěte dál a objevte tajemství, které mi vrátilo naději a sílu závodit.

Napsal jste mail s poděkováním, že Vitestin vůbec je. Jak jste se k Vitestinu dostal a jak vám změnil život?

Vitestin mi změnil život hodně. Zlepšil moje sportovní výkony a dal mi důvěru, že nebudu muset řešit přímé akutní zažívací potíže.

Náhodou jsem šel kolem zdravé výživy a viděl letáček, protože jsem hledal řešení potravinové intolerance. Spousta řešení předtím nevedla ke kýženému úspěchu a žádnému cíli. Koupil jsem si celou krabici, vydržel jsem kúru a už po několika málo dnech jsem pocítil obrovský rozdíl.

Poslední 3 měsíce se snažím kúru nepřerušovat a musím říct, že se cítím absolutně skvěle. Osobně považuji Vitestin za zázrak.

Můžete procentuálně ohodnotit změnu vašeho života?

Ten můj klid, že nebudu muset řešit zánět, potíže – to je 200 %. Já můžu jet kamkoliv a vím, že když s sebou budu mít Vitestin, tak budu úplně v pohodě. Nebojím se nikde nic sníst, nic si dát.

Tím, že tělo nemusí bojovat se žádným zánětem, může dávat energii do sportovního výkonu. Sportovní výkony se v mém případě zvedly (jak mohu posoudit v rámci časových výkonů) o 30-40 %.

To znamená, že doporučíte Vitestin?

Jednoznačně. Hlavně sportovcům.

Radim F. Drážďanský, 1. místo Mistrovství ČR a 3. místo Mistrovství světa v canicrossu, obojí kat. Masters 

Celý rozhovor na Youtube nebo na vitestin.cz

Vitestin® je jako osobní trenér pro vaše střeva. Stojí při vás, motivuje vás k lepšímu výkonu a pomáhá vám dosáhnout optimální formy

Nenechávejte šanci náhodě! Klikněte zde a získáte svůj sen ještě dnes!