Probuďte se v létě do krásy s fenjal Vitality

10.06.2022

Začínáte ráda den osvěžující sprchou? Skvělý start letního dne vám zaručí sprchové a tělové přípravky fenjal Vitality. Díky povzbuzující ovocné vůni nakopnou nejen vaši krásu, ale i mysl.

Aby vaše pokožka vypadala v letních svršcích co nejpůvabněji, dopřejte jí hned po ránu příjemné hýčkání v podobě alespoň rychlé sprchy. Po ní nevynechejte ani ošetření lehkým pečujícím tělovým mlékem, jež jí dodá pružnost, hebkost a zdravě svěží vzhled.

Že na nějaké kosmetické procedury nemáte v ranním shonu čas? Přesvědčte se, že vám na to bohatě stačí i chvilička. Tajemství je ve výběru kvalitní kosmetiky, která vám péči o tělo usnadní a zpříjemní.

Přípravky tělové péče fenjal Vitality obsahují drahocenný přírodní olej ze semínek granátového jablka, který pokožku hydratuje, regeneruje a omlazuje. Jeho účinky podporují výtažky ze zeleného čaje s výrazným antioxidačním efektem - pokožka tak bude po celý den lépe odolávat škodlivým vlivům volných radikálů, které mohou způsobit její předčasné stárnutí.

Sprchový krém fenjal Vitality vnese do vaší koupelny příjemnou květinově ovocnou vůni, která vás okamžitě nabije energií. Bohatá pěna, jež v sobě ukrývá nálož pečujících složek, navíc navodí dojem jedinečného rituálu krásy, třebaže na něj po ránu máte sotva pár minut.

Tělové mléko fenjal Vitality má příjemně lehkou konzistenci, snadno roztírá a okamžitě vstřebává, takže vás po ránu v koupelně zbytečně dlouho nezdrží. Pomůže vám vykouzlit hladkou a zářivou pokožku, kterou s radostí odhalíte i v minišatech nebo plavkách.

Antiperspirant ve spreji fenjal Vitality vám zajistí spolehlivou celodenní ochranu před potem a zároveň šetrnou péči o citlivou pokožku podpaží. Energizující vůni evokující svěžest ranní sprchy si s ním můžete užívat od rána do večera!

Tělová kosmetika fenjal je k dostání v síti FAnn parfumerií. Přípravky neobsahují minerální oleje, silikony a mikroplasty a jsou vhodné i pro vegany.