Proč mít na svatbě tu nejzábavnější fotobudku ve vesmíru?

22.02.2023

Správných a pravdivých odpovědí existuje hned několik, ale asi tou nejdůležitější je, že vytváří nezapomenutelné vzpomínky. Na rozdíl od ostatní svatební zábavy, vám z této zůstane vzpomínka i fyzická, hmatatelná a nestárnoucí klasika - vytištěná fotografie. Vaši hosté vám mohou okamžitě vytištěné fotky nalepit do svatebního alba, které sebou přivezeme také. Neméně důležitým důvodem, proč mít na svatbě fotokoutek, je pak přítomnost loga vaší svatby a jmen novomanželů na samotné vytištěné fotografii. To vašim hostům při opětovném pohledu na fotografii připomene váš velký svatební den a také to jak se při focení dobře bavili.

Budete mít na svatbě hodně hostů, kteří se mezi sebou neznají? Fotonaut je rád seznámí nebo dokonce roztančí, díky možnosti focení oblíbených GIF nebo boomerang videí. Co říkáte na možnost tisku fotek v profesionální kvalitě za pouhých 8 vteřin? Ano naše fotky jsou opravdu profi a jemně retušované, aby vám to na nich slušeno za všech okolností, i po několika protančených hodinách. Máte fotky raději ihned v mobilu v digitální podobě, pro co nejrychlejší možnost sdílené na sociální sítě? Ani to našeho Fotonauta nezastaví, stačí načíst QR kód a fotka se vám rovnou uloží do mobilu nebo vám ji pošleme na e-mail.

Fotobudky jsou ale především o fotkách, bez nich by to nebylo ono, proto se vám u nás nikdy nestane, že bychom najednou přestali fotit a tisknout - máme dokonce pěkný rekord 5895 fotek z jedné akce. :)
Nebojte se pozvat našeho Fotonauta i na vaši svatbu, stejně jako 3.700 spokojených klientů před vámi. Díky svému minimalistickému designu a velkému výběru zábavných rekvizit a fotopozadí, udělá parádu na jakkoliv laděné svatbě, ať už plánujete boho svatbu ve stodole nebo luxusní romantiku v chateau.

Za svatebním Fotonautem stojí tým lidí, kteří se věnují jen tomu, aby svatební fotokoutek ve váš velký den byl něčím výjimečným, co nikde jinde nenajdete.