Proč nás bolí celé tělo i když jsme mladí? Příčina může být skrytá

06.07.2024

Bolesti kloubů, bolesti celého těla. Než se ráno rozhýbáme, trvá to. I tak nás bolesti provázejí celý den. Pouze pracovní nasazení nám dovolí sem tam zapomenout. I tak cítíme, že nás bolí celé tělo. Z dovolené se vracíme bez energie, i když bychom měli být odpočatí. Málokdo si právě na dovolené dává úzkostlivě pozor na to, co všechno sní, o co se otře nebo kde si na pláži lehne. Už vůbec neřešíme, kdo před námi spal v hotelovém pokoji, kdo byl před námi na WC či zrovna ta naše pláž není ranní toaletou milovaných mazlíčků. Běžně si tak 80 % z nás přiváží dobře ukryté problémy, které nám tak skrytě ničí zdraví. Bohužel.

Neřešené přemnožené organismy nám zkracují život o 9 let

Asi každého děsí představa, že v našem těle žijí různé druhy červů a parazitů. Bohužel tento problém se týká čtyř lidí z pěti. Nakazit se je velmi snadné. " Bohužel normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho už nežádoucí parazity v sobě hostí. Většina příznaků se totiž vždy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a léčí se antibiotiky. Zbytečně" uvádí Adam Sýkora z nezávislého serveru antiparazitikum.cz

Rychlá vyčerpání, alergie, tloustnutí

Pokud jsme ke svému tělu vnímaví a neléčíme všechno antibiotiky, je odhalení jednoduché. Larvy škrkavek prolézají celé tělo a vyvrtávají chodbičky ve všem, co jim přijde do cesty. "Po letech jsou nejčastěji odhaleni náhodným vyšetřením jater, kde vytvářejí velké cysty nebo na vyšetření plic, kam se pacient dostane většinou až za nějakou dobu" uvádí lékaři na antiparazitikum.cz. Přemnožení parazité vyžadují větší množství potravy. Více jíme, hubnutí není možné. Pokašlávání, ztráta energie, nekvalitní spánek nebo alergie. Cítíme se hlavě unaveni, někdy až vyčerpaní. Při masivnějším přemnožení cítíme až bolesti.

Odhalte nevinně vypadající i vážnější příznaky včas

Nejnovější poznatky dokazují, že zamoření těmito organismy dosahuje alarmujícího stavu. Důležité je sledovat různé projevy onemocnění, které paraziti způsobují. Jste často bezdůvodně unaveni? Trpíte bolestmi břicha? Máte akné nebo odlupující se pleť? Trápí vás křeče, bolesti svalů a kloubů a množí se alergie? V případě, že na většinu otázek odpovíte kladně, silně zvažte vyhledat pomoc proti parazitům. Umocnění této potřeby přichází v případě, že máte doma čtyřnohé mazlíčky, kteří jsou častým přenašečem, ale třeba už jen v případě, že občas nedovaříte maso nebo zapomínáte umýt ovoce či zeleninu před snědením.

Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní očistu čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Vitalita, nová energie, hravost a lepší nálada je pak patrná i na nich. Pro lidi můžeme najít léky na předpis, koření a Wurm-Ex. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy k sehnání v každé lékárně. Pracuje na bázi součinnosti léty prověřených přírodních extraktů. Curcumin, juglans, piperin. Ve spojení se selenem a jódem podporuje imunitní odpověď organismu a celkovou obranyschopnost. Odčervení a očista těla měla vždy zásadní smysl. Můžeme zkusit i aktuální 40denní půst. Bez změny novou energii a vyšší imunitu však nečekejme. Nepropásněte výhodnou akci v lékárnách.