Proč přírodní produkty péče o pleť a tělo?

06.06.2024

Vzácné oleje, květové vody, minimalismus

Čerstvé menší šarže….

Vůně ranní rosy, vůně lesa po dešti, vůně rozkvetlé jarní louky, vůně bylinek...to vše je jedním z nejsilnějších mocných sil emočího charakteru. Vůně si člověk pamatuje, vůně nás ovlivňují, pamatujeme si je jako neomylný signál... jsou v našich vzpomínkách již od narození...

Spolu s aromaterapeutickým účinkem rostlin má na náš organismus velký vliv právě složení každého druhu bylinky, květu rostliny, nebo plodu, který navíc můžeme i ochutnat. Každá rostlina obsahuje nepřeberné množství účinných látek, díky kterým vnikla samostatná věda a obor farmacie...vše se odvíjí od přírody, od znalostí rostlin a jejich účinků...rostliny se vždy budou využívat jako nejdůležitější zdroj léčivých prostředků.
Produkty, které jsou navíc získávány z rostlin, které jsou pěstovány bez umělých hnojiv, na čisté půdě, neobsahují těžké kovy, dusičnany, pesticidy apod jsou většinou v takzvané organické, přírodně čisté kvalitě. Kosmetický produkt takto přizpůsobený bude potom velmi kvalitní, obzvláště, obsahuje-li těchto přírodních složek třeba 50 - 70% a více - dokonce až 80% i 90% přírodních složek.... tomuto se říká přírodní - nebo spíše organické čisté produkty.

Esenciální oleje a vzácné oleje v péči o tělo a duši…

Produkty pouze s přírodními složkami a péče o pokožku v naturální kvalitě? Pouze nutná přírodní alternativa konzervace, pro zachování nezávadnosti přírodní kosmetiky.

www.studiolanature.com, Mgr. Markéta Kouklová