Nakupujte chytře i vy – s dTestem

06.11.2023

Být součástí dTestu se vyplatí

Vybírejte jen ty nejlepší výrobky s dTestem – pro sebe i pro své nejbližší. Nakupování spotřebního zboží, potravin či výrobků do domácnosti je dnes více než jen běžnou rutinou, je ale těžké odhalit kvalitu na první pohled. Známé značky, hezké obaly ani marketingové sliby výrobců rozhodně nejsou zárukou kvality a vaší spokojenosti.

Praktické informace každý měsíc už 30 let

Abychom vám usnadnili rozhodování a umožnili vám nakupovat s vědomím, že vaše volba je správná, přinášíme vám už 30 let každý měsíc výsledky nezávislých testů výrobků a potravin. Online i v tištěném časopise. V naší webové databázi najdete již tisíce otestovaných výrobků z mnoha kategorií od potravin, výrobků pro děti nebo kosmetiky po vybavení domácnosti, které mezi sebou můžete porovnávat.

Testy objektivně, nezávisle a bez reklam

Testujeme v profesionálních laboratořích, bez vlivu výrobců a skrytých reklam, proto se můžete spolehnout na objektivitu informací a naši nezávislost. Naším posláním je chránit spotřebitele.

V zájmu spotřebitelů

Když jste v úzkých a řešíte například problém s prodejcem, zamítnutou reklamaci nebo vysoký účet za elektřinu, je tu pro vás naše spotřebitelská poradna, kde vám naši odborníci poradí každý všední den zdarma.

Testujeme, informujeme, radíme a pomáháme

Využijte své předplatné naplno a získejte přístupy ke všem informacím již od 129 Kč měsíčně. Peníze použijeme na realizaci nových testů. I díky vám budeme moct i nadále zlepšovat kvalitu trhu. 

Více na www.dtest.cz/predplatne