Proč si vybrat právě Yes Krabičky?

25.11.2023

Internet je plný firem nabízejících nejrůznější krabičkové diety. Chápeme proto, že se výběr z takového počtu nabídek může zdát až nereálným. Rádi bychom vám proto představili Yes Krabičky a upřesnili, jaké konkrétní benefity pro své zákazníky máme. A není jich málo. Zklamané klienty totiž nechceme.

1) Máme mistra v kuchyni
Radek Hasman, jeden ze zakladatelů Yes Krabiček, ve své předešlé kuchařské kariéře získal za svůj um ocenění Michelin Bib Gourmand. Je to důkazem jeho jedinečných schopností, které dokáže proměnit v ty nejlahodnější pokrmy. A nyní je můžete ochutnat i vy v Yes Krabičkách. Jejich přípravu si totiž Radek nenechává ujít. Celá kuchyň proto funguje pod jeho taktovkou.

2) Nejsme přísná dieta
S námi nebudete hladovět. Zastáváme názor, že plnohodnotná a dostatečná strava je klíčem k úspěchu, ať už je váš fitness cíl jakýkoliv. S naší stravou se můžete proto soustředit jak na hubnutí, tak na udržování či budování svalové hmoty. Naše služby ale můžete využívat klidně i v případě, že nemáte čas na vaření nebo tak prostě jen nechcete trávit své drahocenné volno a svou váhu si chcete jenom udržet.

3) Jídla se neopakují
Váš nejčastější strach při výběru krabiček: A nebudou se ta jídla často opakovat? Nebudou. U nás ne. Máme v zásobě stovky receptů, které ještě různě upravujeme v případě, že jeden z nich využijeme třeba podruhé během dvou měsíců. Držíme Yes Krabičky na úrovni vyšší gastronomie. Takže nečekejte žádné opakování pokrmů ani "polystyrenové" krekry.

4) Pochutnáte si i na sladkém
Že se musíte úplně rozloučit se sladkými pokrmy? Hloupost. U nás rozhodně ne. My do jídelníčků přidáváme jak čerstvé ovoce a smoothies, tak i domácí dezerty. A nebojte, žádné odtučněné jogurty bez chuti, ale opravdu poctivé dobroty. Nepoužíváme sice tolik cukru jako naše babičky, protože je třeba splňovat kalorické hodnoty daného programu, ale věřte, že své chutě na sladké kvalitně zaženete.

5) Kvalita a čerstvost jsou u nás na prvním místě
Všechny pokrmy, které vám následně každý den vozíme až ke dveřím, vaříme sami, poctivě a vlastnoručně. Nezjednodušujeme si to žádnými polotovary ani jídlu neprodlužujeme životnost aditivy. Využíváme čerstvé ingredience té nejvyšší kvality, protože víme, že z toho dokážeme kouzlit. Podprůměrné potraviny by takovou parádu nikdy neudělaly.

6) Vážíme si věrných zákazníků
V rámci zákaznické péče jsme také spustili věrnostní program, díky kterému mohou naši věrní zákazníci ještě více ušetřit. Za každý nákup u nás připisujeme na daný účet body, které pak jednoduše proměníte ve slevové poukázky. Snažíme se totiž odměňovat své zákazníky nejen skvělým jídlem, ale i dalšími benefity. V rámci roku se naši zákazníci mohou také těšit na další bonusy, které jim ke krabičkám přidáváme. Například různé balíčky fitness produktů a další.

A jaké povinnosti zůstanou na vás?
Stačí jen otevřít dveře kurýrovi. Tak jednoduché to je. Každý den vám na domluvenou adresu budeme vozit krabičky na další den, abychom vám odstranili co možná nejvíce starostí s nákupy, vařením, uklízením a podobně. To vše vám s Yes Krabičkami odpadne. Budete se tak moct soustředit na věci, které delegovat nemůžete – co takhle posílit rodinné vztahy nebo zajít ve volné chvíli do fitka?