Prodlužte si letní večery díky venkovním svítidlům z Le Patia

10.06.2021

Konečně můžeme být venku a naplno si užít dlouhé letní večery! Život na zahradách, terasách a balkónech vám ještě více zpříjemní Le Patio novými venkovními svítidly. Ty uspokojí jak milovníky moderního designu a technických vychytávek jako je bezdrátový provoz nebo volba intenzity a zabarvení světla, tak i ty, co dávají přednost lucernám. Lucerny můžete mít klasické na svíčku, ale i v designovém provedení. Outdoorové podoby se také dočkal stojící opičák značky Seletti, aspiruje tak na nejoblíbenějšího účastníka zahradních večírků.

Letní večery venku se staly symbolem kvality života - podpořte ji zajímavým osvětlením

Symbolem pohody a dobré nálady pro většinu z nás jsou letní večery na terasách, zahradách či balkonech s rodinou a přáteli. Můžeme si je prodloužit i díky venkovnímu osvětlení, které už dávno není omezené vzdáleností nejbližší zásuvky, protože většina svítidel se vyrábí v bezdrátových variantách. Je třeba jen myslet na jejich nabití.

Le Patio doporučuje: Minimalistické Aplô, crazy opičák nebo klasické lucerny

• Bezdrátová minimalistická lampa Aplô je skutečným chameleónem, který se promění podle vašich potřeb: můžete si ji vzít do ruky jako moderní pochodeň, dát na stůl nebo noční stolek jako dekorativní lampičku, zavěsit třeba i na strom nebo připevnit na stěnu. Navíc si můžete zvolit teplou či studenou barvu světla a dvě intenzity jasu.
• Kultovní opičák značky Seletti se dočkal své outdoorové varianty. Pokud milujete provokativní design, stojící opičák držící žárovku se stane nepřehlédnutelnou ozdobou všech vašich zahradních party!
• Nejen dětem, ale i milovníkům pop artu se bude líbit svítící hlava Mickey Mouse. Přenosnou LED lampu Mickey Mouse hravě nabijete přes USB kabel - ze zahrady si ji můžete kdykoliv přemístit domů.
• Kovové lucerny, do kterých bezpečně vložíte velkou svíci, vás přenesou do orientu rychle a bez testů a covid pasů. Je možné si vybrat z více velikostí a provedení.