ProgresGuru – audioknihy pro váš rozvoj

13.12.2022

Patříte mezi nadšence rozvojových knih, ale nemáte tolik času na čtení, kolik byste si přáli? Sáhněte po audioknihách! Nejen, že nic neváží, můžete se u jejich poslechu navíc procházet, cvičit, uklízet, či prostě jen poslouchat v autě a krátit si tak přesuny do práce.

Proč zvolit audioknihy od ProgresGuru?

Nakladatelství ProgresGuru pro vás již od roku 2013 vybírá, nahrává a vydává ty nejlepší knihy z oblasti osobního rozvoje, byznysu, vztahů a dalších témat, která vás v životě posunou dál. Za bezmála 10 let existence nakladatelství vydalo nespočet bestsellerů v audio verzi. K těm nejnovějším patří třeba audioknihy Dech, Game changers či série audioknih od Garyho Johna Bishopa, která si rozhodně servítky nebere. Na www.progresguru.cz najdete audioknihy i od jiných vydavatelů, o kterých jste jistě slyšeli. U každé audioknihy si navíc můžete poslechnout ukázku a zjistit tak, zda je to přesně to, co hledáte a jestli je vám hlas interpreta sympatický.

Pokud chcete mít audioknihy, které vám budou v životě hnacím motorem na jednom místě, e-shop ProgresGuru je to pravé ořechové.

Není poslech audioknih složitý?

Vůbec ne. Audioknihy si jednoduše stáhnete do svého počítače, či přímo do mobilní aplikace. Více informací k mobilní aplikaci najdete ZDE. S mobilní aplikací budete mít audioknihy neustále po ruce a mimo příjemný poslech budete vědět o slevách a akcích na e-shopu jako první.

Pokud byste chtěli do světa osobního rozvoje nakouknout více, na blogu ProgresGuru najdete spousty článků, které vás v pár minutách obohatí o zajímavé informace.

Audioknihy jsou opravdu pro každého, věříme, že si je zamilujete i vy!