Projekt BackYard finišuje

22.04.2023

Hledáte nové bydlení v oblíbené lokalitě Prahy 6? Chcete výhodně investovat do nemovitosti? Téměř dokončený projekt BackYard Dejvice se 40 byty od PSN je pro vás to pravé v obou případech.

Bytový dům z 30. let 20. století v ulici Studentská se pod taktovkou PSN proměňuje v projekt BackYard Dejvice se 40 byty o dispozicích 1+kk a 2+kk a o rozměrech do 52 m². Ke dvěma z nich patří předzahrádka, k většině pak sklepní kóje. Přestavba zároveň umožní vytvoření prádelny s pračkami a sušičkami i praktické kolárny v suterénu a výtahu, který zvýší komfort bydlení. Developer zároveň oživí společný dvorek ve vnitrobloku pro setkávání a relaxaci, podle nějž nese projekt jméno. Kolaudace je plánovaná na 3. kvartál roku 2023.

Jednotky se prodávají ve standardu White Wall, jejich finální podoba je tak zcela v režii nových majitelů. Sami si mohou zvolit, jak by měly vypadat podlahy, obklady, kuchyňská linka, sanita či osvětlení. Inspiraci přináší moderně zařízený vzorový byt.

"Pro projekt BackYard Dejvice jsme se rozhodli kvůli skvělé lokalitě, která skýtá poklidné zázemí a noví obyvatelé se zároveň všude dostanou pohodlně pěšky. Jednotky se hodí jak pro vytvoření nového domova, zejména pro singles a mladé páry, tak jako výborná investiční příležitost," vysvětluje Marek Padevět.
Dejvice představují lukrativní čtvrť plnou kaváren, restaurací, kultury i sportovně-relaxačních míst. Pro cesty do centra metropole poslouží zastávka tramvaje a stanice metra A Dejvická, které se nachází jen pár kroků od domu. Pestré jsou také možnosti pro aktivní i pasivní odpočinek. Za zmínku stojí nedaleký park Stromovka nebo přírodní rezervace Divoká Šárka.

Bez obav z financování

Pořízení vlastní nemovitosti je kvůli enormní inflaci a vysokým úrokovým sazbám nelehkou záležitostí. Určitě tak oceníte, že u projektu je možné čerpat dotovanou hypotéku od PSN. Díky kompenzaci rozdílu mezi sjednanou výší úrokové sazby a sazbou 2,99 % od PSN nemusíte po dobu prvních dvou let nic řešit.