Projezte se k vaší vysněné postavě s Yes Krabičkami

05.10.2023


K docílení skvělé formy neexistují žádné zkratky, bez vyvážené zdravé stravy to zkrátka nepůjde. Naštěstí si to i tak můžete alespoň částečně ulehčit, a to pomocí krabičkové diety, která vám zajistí zdravý jídelníček na každý den. Jako třeba Yes Krabičky. Vymyslí za vás recepty, nakoupí, uvaří, spočítají kalorie a jídlo vám doručí až ke dveřím. Vy tak ušetříte spoustu času a konečně získáte vaši vysněnou postavu! A to vše bez špinavého nádobí jako bonus.

Profesionální tým ve všech ohledech

Každý pokrm připravuje špičkový šéfkuchař Radek Hasman, který je držitelem prestižního ocenění Michelin Bib Gourmand. Má za sebou letité zkušenosti v gastronomii, které sbíral v Itálii a v Evropě v těch nejlepších restauracích. Tým Yes Krabiček doplňuje Radek Vítek, který je zase osobní fitness trenér a profík na zdravou výživu. Má na starost správnou nutriční hodnotu jídel a vyváženou skladbu surovin v jídelníčku.

Prvotřídní suroviny jsou základ

Základním stavebním kamenem Yes Krabiček jsou kvalitní suroviny, na které nedají dopustit! Pro přípravu jídel nakupují pouze čerstvé suroviny z ověřených zdrojů. Žádné polotovary a žádná mražená zelenina. Do krabiček pečlivě vybírají pouze to, za čím si opravdu stojí. V krabičkách proto vůbec nenajdete bylinky, které podléhají zkáze v krátkém časovém horizontu, tudíž by vám přišly ve stavu, který nesplňuje vysoký standard Yes Krabiček.

Dnes navaří, zítra obědváte

Čerstvé, jako byste právě uvařili! To je jedna z mnoha výhod Yes Krabiček. Jídlo nenavařují na několik dní dopředu, ale pouze na následující den. To znamená, že dnes uvaří, dnes také doručí a vy si tak následující den budete vychutnávat snídani, která byla připravena před méně než 24 hodinami.

Spousta benefitů navíc

Yes Krabičky myslí na své zákazníky ve všech ohledech, což se odráží v širokém množství benefitů, které můžete využívat. Jedním z nich jsou třeba různorodé měsíční akce, které k vaší tradiční objednávce krabiček přidají i zajímavý bonus navíc. Za každou vaši objednávku také získáváte body do věrnostního programu, které poté můžete uplatnit formou slevových kupónů na vaši další objednávku a ušetřit tak ještě více. Nemusíte se stresovat s doručením krabiček ani pokud máte každý den jiný režim. Yes Krabičky neustále rozšiřují seznam jejich odběrných míst, tudíž si jejich vyzvedávání můžete přizpůsobit vašemu proměnlivému časovému harmonogramu. A takto bychom mohli pokračovat. Zkrátka Yes Krabičky připravují pro své zákazníky bonus za bonusem!

Takže pokud se chcete konečně cítit dobře ve svém těle, krabičková dieta je rozhodně něco, co vám k tomu může efektivně pomoci. Ne nadarmo se říká, že jste to, co jíte. Kvalitní strava je ale základ nejen v případě, že si chcete splnit cíl v rámci postavy, ale také pokud chcete žít dlouhý a spokojený život. Pojďte do toho s Yes Krabičkami!