Proplujte podzimem s kolekcí KARA

07.10.2023

Již více než sedmdesát let je KARA v Čechách a na Slovensku synonymem výjimečného řemeslného zpracování kůže, kožešin, nadčasového designu a prémiové kvality použitých materiálů.

Vybrat si můžete z kolekce dámských kožených bund a kabátů, kožešinových kabátů, vest a v neposlední řadě i textilních bund s pravou kožešinou. Aby váš outfit byl kompletní, nezapomeňte se podívat i po kabelce, peněžence, rukavicích nebo pásku. Ty v KAŘE rovněž najdete.

Nezapomínáme ani na pány. Pro ty máme připravené kožené bundy a kabáty, k nim aktovky, spisovky nebo cross-body tašky a v neposlední řadě také rukavice, peněženky a pásky.

KARA se v kůži a kožešinách perfektně vyzná a poskytuje bezkonkurenční služby. Disponuje vlastní čistírnou, nabízí úschovnu i pozáruční opravu oděvů. Na všech prodejnách dokáže poradit s výběrem i s následnou péčí. Stálí zákazníci mohou využít výhod věrnostního klubu.

Prodejny KARA najdete v Čechách i na Slovensku a nakupovat můžete také na e-shopu www.kara.cz. Jakýkoliv model si můžete nechat objednat na Vámi vybranou prodejnu, kde ho pro Vás připraví a rezervují v domluveném termínu.

www.kara.cz