Protože krásnými vlasy to začíná

03.08.2021

Trápí vás kvalita vlasů, máte je křehké, bez lesku nebo vám dokonce vypadávají? Lámou se vám nehty? Řešíte problémy s pokožkou? Nový přírodní produkt Hairbian je tím pravým pomocníkem.

Proč stále více žen trápí problémy s pletí, vlasy a nehty?

Mohou za to nejen genetické predispozice, ale také životní styl, hormonální změny, přibývající roky a v neposlední řadě stres. Dvě tablety denně po dobu třech měsíců pokryjí nároky vašich vlasů a pleti a vy si budete užívat krásné a husté vlasy a zdravou pokožku téměř bez starostí.

Tajemství zdravého života je ukryto v přírodě

Základem produktu Hairbian je kolagen, MSM, L methionin a omega-3 v prášku. O kolagenu se mluví jako o zpomalovači stárnutí. Jeho úbytek poznáme na špatné pružnosti a ztrátě pevnosti pleti a na ubývajícím lesku vlasů a jejich zhoršené kvalitě. MSM je označení pro organickou síru. Napomáhá při potížích s akné a podporuje růst vlasů a nehtů. Omega-3 mastná kyselina zlepšuje kvalitu a zdraví pokožky a vlasů. L-methionin je účinný v boji s nadváhou a je často součástí nápojů pro sportovce, chrání tělo před volnými radikály a působí jako antioxidant. Stejně jako omega-3 mastnou kyselinu, MSM tak i L-methionin si tělo neumí samo vyrobit, proto je potřeba je do organismu doplnit pomocí potravinových doplňků. Nelze nezmínit ještě lichořeřišnici, je velmi účinná jako první pomoc při vypadávání vlasů. Přeslička je přírodním zdrojem křemíku. Hairbian obsahuje také železo, zinek, biotin, selen a další látky podporující pevnost a zdraví vlasů, nehtů a pokožky.

Český produkt s rukopisem bylinkářky

Hairbian je letošní novinkou od firmy Neozen, která spolupracuje s bylinkářkou Veronikou Horákovou. Díky jejím znalostem a lásce k přírodním produktům tento produkt vznikl..

Hairbian objednávejte do 31.12.2021 se slevou 20 % na www.neozen.cz. U objednávky, v košíku, do kolonky "přidat slevový kupón" zadejte WOMAN.