První taková spolupráce - Alex Rivière x Westwing Collection

27.04.2022

26. dubna bude mít na Westwing.cz premiéru první kolekce Westwing vytvořená ve spolupráci s internetovou tvůrkyní Alex Rivièrou. Limitovaná kolekce Alex Rivière x Westwing obsahuje 26 novinek v kategoriích nábytek, osvětlení, textil a doplňky.

Tato vysoce vzrušující VIP spolupráce zavádí do kolekce Westwing zcela novou kategorii. Jejím autorem není nikdo jiný než Alex Rivière, známá a celosvětově uznávaná internetová tvůrkyně, podnikatelka a kreativní ředitelka ze Španělska. Předměty kolekce byly vytvořeny designérským týmem Westwing na základě nápadů a inspirace Alexe Rivièra a budou dlouhodobě součástí stálého sortimentu Westwing Collection.

Při tvorbě produktů z této kolekce jsme se zaměřili na přírodní barvy, jako je bílá a béžová, díky kterým budou produkty dobře ladit s různými styly interiéru. Toto barevné schéma jsme sladili také s přírodními materiály, jako je mangové dřevo, len, travertin a béžový mramor. Tímto způsobem lze všechny prvky snadno vzájemně kombinovat a vytvořit tak veselou atmosféru.

Alexandra Tobler, kreativní ředitelka kolekce Westwing:
"Pro naši první spolupráci pro nás bylo důležité vytvořit něco rafinovaného a aktuálního. Osobní styl Alexe Rivière je elegantní, klasický a velmi jednoduchý, a přesto vždy trendový - což se perfektně hodí ke kolekci Westwing. Společně s Alex jsme vytvořili pestrou škálu produktů, od našeho jedinečného křesla Solomon až po odolné travertinové lampy a organicky tvarované vázy, aby si každý našel něco, co se mu hodí. Kolekce Alex Rivière x Westwing kombinuje současné trendy a eleganci a nemůžeme být nadšenější, když vidíme všechny tyto krásné prvky stylizované v různých domácnostech."

Alex Rivière, španělská podnikatelka a kreativní ředitelka:
"Při spolupráci s designérským týmem Westwing Collection jsme zvolili použití mnoha přírodních materiálů, jako je travertin, vlna, dřevo a keramika. Celé to působí organicky a nadčasově. Každý prvek kolekce byl navržen s ohledem na odolnost. Vzhledem k mé vášni pro klidnou estetiku jsou produkty univerzální a tvoří dokonalý základ pro váš domov. Paleta barev je velmi jemná a kolekce přináší závan svěžesti. Jsem na to velmi hrdý, protože je to vůbec první spolupráce s Westwing Design a protože skutečně vystihuje podstatu mé osobní estetiky."

Kolekce Alex Rivière x Westwing bude dostupná na Westwing.cz 26. dubna 2022. Poté budou produkty z této řady dostupné také na WestwingNow.cz.

Zdroj fotografií: Alex Rivière x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing