Radiofrekvenční tepelná energie – elixír mládí pro Vaši pleť

13.09.2022

Toužíte omládnout bez skalpelu, nití či jehel? Neinvazivně? Takto Vás mohou omladit přístroje na bázi radiofrekvenční tepelné energie. Existuje více typů těchto přístrojů, jak klasické radiofrekvenční přístroje, tak silnější přístroje, které využívají metodu Thermage.

Radiofrekvenční tepelná energie podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zpevňuje a vypíná kůži. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu,

Metoda Thermage využívá přirozenou regenerační schopnost organismu. Efekt je vidět hned a do 2 dalších měsíců se tvoří nový kolagen a účinek ještě prohlubuje a mládnete den po dni.

Vyzkoušela jsem několik desítek těchto přístrojů a ten nejefektivnější jsem si pořídila do svého salónu. Mám i ŠKOLU OMLAZENÍ a zabývám se výzkumem omlazení

. Studuji vliv omlazujících látek na vnitřně a HORMONÁLNÍM OMLAZENÍM TĚLA hormonální zdraví žen laboratorně. Estrogen také omlazuje a tak vše spojuji v dokonalý celek.

Níže jsem po 2 ošetřeních Thermage, po 2 ošetřeních přístrojem HIFU Ultherapy a po 5 Mezoterapiích Mikrojehličkováním.

Vlevo 52 let a vpravo 54 let po všech procedurách v OMLAZOVNĚ.
Vlevo 52 let a vpravo 54 let po všech procedurách v OMLAZOVNĚ.

Po ošetření Vás mohu lichotivě vyfotografovat s krásnou látkou, saténem či tylem. Zvětšuji také decentně rty kyselinou hyaluronovou a tak můžete vypadat dokonale jako tato 35letá žena po Thermage, po Mikrojehličkování rtů a po výplni jen horního rtu.

Nebo jako princeznu či královnu v dolním fotoateliéru. Níže 60letá žena po Proměně s omlazením a po omlazení přístrojem Thermage.

Vlevo žena 60 let a vpravo 58 let po Thermage již upravené fotografie pro radost

Často fotím po omlazení či po jiné proceduře ženu hned po skončení ošetření na kosmetickém lehátku bez make-upů jen s pudry a s leskem na rty.

52letá žena po omlazení Thermage a po tónování rtů ROSE LIPS.
52letá žena po omlazení Thermage a po tónování rtů ROSE LIPS.

Zažijte se mnou tu radost z omlazení a z Vaší nové krásy.

Vaše omlazovatelka Kateřina Schlosserová

www.klinicka-omlazovna.cz

www.kosmeticky-salon.online