Radost v každé vteřině!

17.03.2023

Renomovaná značka švýcarských hodinek dává hodinkám nový smysl. Ve své nové filosofii snoubí městský život i ochranu planety. Svými počiny inspiruje nejen uživatele, ale také další výrobce luxusních švýcarských hodinek. Nechte se inspirovat i vy…

Ochránkyně planety

Švýcarskou kvalitu a zodpovědný přístup k naší planetě interpretuje Maurice Lacroix prostřednictvím kolekce Aikon #Tide. Značka je zapojena do projektu na čištění oceánu od plastů. Jeho následnou recyklací dostává mořský odpad zcela nový užitek. Přidáním skelného vlákna vzniká odolný materiál na výrobu pouzder, spon a originálního watch boxu. Hodinky dostanete v mugu stejné barvy místo klasické krabičky, takže si svůj čas můžete vychutnat s voňavou kávou v ruce. Hodinky Aikon #Tide  tak poskytují nejen komfort při nošení, ale navíc dobrý pocit a dokonalý relax time.  Vybrat si můžete z velkého množství nádherných barev. Zakoupením Aikon #Tide přispějete k čistší planetě i vy, protože část výtěžku z prodeje putuje zpět do tohoto ekologického projektu. Každá kapka pomáhá.

Fashion diva

Nové způsoby balení některých hodinek jsou skvělým nápadem, jak dál šetřit životní prostředí. Zatímco na běžné krabičky časem usedá prach nebo skončí v odpadu, zajímavými alternativami získáte ještě praktický dárek. Dalším příkladem je úžasné zlaté pouzdro Eliros Sunshine. V něm dala značka tentokrát výrazný prostor dekadentním zlatým odstínům a zvolila pyramidální dekor, který třpyt hodinek zvýrazňuje. Originální číselník je vyroben ze syntetické kůže, stejně jako svrchní strana řemínku. Obě části dokonale ladí díky speciální technice barvení. Ze stejného materiálu je vyrobena také zmíněná příruční taštička na drobnosti nahrazující krabičku. Chcete zářit? Pak je Eliros Sunshine od Maurice Lacroix právě pro vás.

Dobrodružná duše

Jstě spíše sportovní typ? Seznamte se s novou kolekcí automatů Aikon Venturer, která potěší všechny ženy toužcí po sportovním looku a "živém" strojku. Pouzdro o průměru 38 mm je velikostně přesně tak akorát na zápěstí sebevědomé ženy, ve které se mísí kousek dobrodružství, originality, akčnosti i citu pro módu. Ženskost dodají barvy a keramická luneta. Možnost pustit se dobrodružství třeba v hlubinách oceánu umožňuje zase vodotěsnost 30 ATM. To podtrhuje i praktický kovový náramek nebo silikonový řemínek dodávaných s hodinkami v setu. Samostatnost oceníte při jejich snadné výměně díky tlačítkovému systému Easy Exchange. Bez pomoci a bleskurychle si vykouzlíte přesně ty hodinky, které v danou chvíli potřebujete.