Ráj šití - velký výběr značek včetně poradenství na míru

26.08.2023

U nás v Ráji šití se vždy snažíme, abychom našim zákazníkům pomohli vybrat požadované zboží na míru. Na našem e-shopu proto nabízíme širokou nabídku příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, overlocky, coverlocky a jejich kombinace. Dále nabízíme také příslušenství pro žehlení, mandlování a krejčovské dílny.

Najdete u nás šicí a vyšívací stroje určené převážně k domácímu šití, které ale uspokojí i náročného klienta či profesionála. Ruční vyšívání s pomocí ruční vyšívací jehly ve vyšívacím rámečku je nestárnoucím koníčkem, zatímco vyšívání na vyšívacím stroji posunuje vyšívání na úplně jinou úroveň. V nabídce Ráje šití jsou šicí a vyšívací stroje renomovaných a kvalitou prověřených značek.

Pro šicí stroje a overlocky nabízíme také náhradní díly. V kategorii najdete chapače, stehové desky, nože, držáky, kabely, pedály a další díly, které vám umožní neprodleně pokračovat v dalším šití.

Je samozřejmé, že správné šití a vyšívání se neobejde bez kvalitní galanterie. Šití a galanterie jdou jednoduše ruku v ruce. Na našem e-shopu najdete nitě, jehly, metry, křídy, nůžky, střihové papíry, pomůcky pro patchwork a spoustu další galanterie pro šití a jiné kreativní práce.

I žehlení si můžete zpříjemnit pořádnou žehlící technikou v podobě žehlících mandlů, žehlících lisů nebo kvalitních napařovacích žehliček a napařovačů. Najdete u nás vše pro domácí žehlení, ale i pro žehlení v provozovnách.

Náš e-shop potěší i milovníky pletení. Pletací stroje dodají Vašemu pletení úplně jinou kvalitu a provedení a můžete se bez obav pustit do náročnějších projektů. Vyberte si pletací stroj přesně podle Vašich požadavků a vrhněte se do práce!

Kromě šití a pletení můžete svoji kreativitu využít i u plotru. Vyřezávejte, kreslete, skenujte, řezejte látku či papír – to vše můžete za pomocí řezacího plotru dělat. Vše, co vytvoříte, si za pomocí termolisu můžete dokončit, podžehlit vlizelínem nebo nažehlit vyřezaný obrázek. Fantazii se meze nekladou! Řezací plotry jsou skvělými parťáky pro vyšívací stroje, se kterými umí komunikovat. Nášivky a aplikace tak dostanou úplně jiný rozměr. Nabídka pro šití a tvoření je tím kompletní.