Nové číslo časopisu Perfect Woman

21.04.2023

Editorial - Nakvantujte si svůj život!

Doba je jaká je. Všichni jsme pod tlakem a mnozí z nás mají už delší dobu negativní myšlenky. Víte ale, že naše myšlenky mají moc změnit svět? Přemýšlíte jak? Vyzkoušejte kvantovou terapii!

Kolem nás existuje kvantové pole. To je tvořené nekonečným množstvím možností a jen na nás záleží, pro kterou možnost se rozhodneme. Ta se pak stává naší realitou. A jak ji poznáte? Vidíte ji všude kolem sebe. Žijete ji.

Pokud se vám nelíbí, co právě prožíváte, chcete změnu, a nevíte, jak dál, zapracujte na svých podvědomých procesech. Jaro je na to ideální doba. První změny uvidíte a pocítíte okamžitě. Najednou jsou vám věci, které vám byly dříve nepříjemné nebo jste z nich měli strach, jednoduše fuk, jak říká autor, lektor a terapeut kvantové terapie doteku matrixu Pavel Vondrášek. Nepříjemné emoce se uvolní, a tím nastane změna ve vaší realitě. Měnit tak můžete své vztahy, finance, zdraví, strachy i závislosti. Cokoli si přejete, je najednou možné.

Co říct závěrem? Snad jen to, že ačkoli jsou naše myšlenky pouhou energií, mění formu, mění vibrace, mění lidi a mění světy. Tak se nebojte a pusťte se do toho. Naučte se tvořit svou realitu a žijte šťastný a spokojený život!

Krásné jaro vám přeje

Jana Militká