Řešení viditelných známek stárnutí inovovaným ošetřením Age Summum

29.10.2023

Výzkumné a vývojové centrum Guinot přináší do oblasti kosmetických ošetření inovované manuální omlazující ošetření Age Summum. Inovativní ošetření nabízí okamžité řešení viditelných projevů stárnutí už za 50 minut. Aktivní složky použitých přípravků a protokolární postup ošetření byly vyvinuty k účinné eliminaci jemných i hlubších vrásek na čele, v okolí očí, úst, na krku, dekoltu, pro celkové zpevnění, zmírnění tmavých skvrn a rozjasnění pleti. Ošetřené oblasti jsou: obličej, krk, dekolt i ruce.

Tajemství ukryté v účinných složkách

Tajemstvím ošetření je speciálně vyvinutá masáž zaměřená na zpevnění kontur pleti a aktivní složky přípravků, jejichž účinky jsou vědecky ověřené. Komplex buněčného života pomáhá stimulovat regeneraci pokožky. Čistý vitamin C stimuluje tvorbu kolagenu a rozjasňuje pleť. Melanoxyl pomáhá zmírnit tmavé skvrny a obnovit jas pleti. Kyselina hyaluronová proniká do epidermys a působí jako signál ke spuštění syntézy přirozené kys. hyaluronové, čímž pokožku zevnitř zahušťuje.Imunitní komplex pomáhá bojovat proti stárnutí pokožky tím, že chrání Langerhansovy buňky. Výtažky z Rambutan a mořských řas Alaria Esculenta spolupracují při stimulaci syntézy elastických vláken pro zpevnění a vyhlazení pokožky. Extrakt mafane pomáhá zmírnit a oddálit výskyt mimických vrásek snížením denních mikro kontrakcí obličejových svalů, které způsobují tvorbu vrásek.

Tajemství procedury

1. DERMABRAZE EXFOLIAČNÍM KRÉMEM
Krém připravuje pokožku pro následné aplikování aktivních složek ošetření, odstraněním odumřelých buněk. Kromě toho exfoliace pomáhá stimulovat obnovu pokožky.

2. AGE SUMMUM SÉRUM
Jedinečná kombinace Imunitního komplexu + komplexu buněčného života + melanoxylu s čistým vitaminem C zabezpečí novým buňkám dokonalou výživu a regeneraci. Také chrání Langerhansové buňky, zesvětlují a rozjasňují obličej, krk, dekolt i ruce.

3. AGE SUMMUM MASÁŽ S MASÁŽNÍM SÉREM
Speciální masáž sestává z 10 po sobě následujících kroků, které se použijí pro dekolt, krk, obličej a hřbety rukou. Pro zpevnění a obnovení hustoty pleti je masáž kombinovaná s vysoce koncentrovaným omlazujícím sérem.

4. AGE SUMMUM MASKA
Ošetření je završeno unikátními maskami na obličej, krk, dekolt a ruce.
Výsledkem je vyhlazená, zpevněná pleť plná jasu a života.

Výsledky vědeckých testů a více informací nalezete na www.guinot-paris.cz.