Peeling na vlasy: Pomocník v boji za zdravé a krásné vlasy

27.10.2023

Pokud se zajímáte o péči o vlasy, pravděpodobně už víte, jak důležité je pravidelné čištění a úprava vlasů. Co ale peeling vlasové pokožky? I když může být pokožka hlavy jednou z nejvíce přehlížených částí našeho těla, přesto potřebuje stejnou péči a pozornost jako zbytek naší pokožky.

Peeling, neboli exfoliace, znamená odstranění odumřelých kožních buněk a nečistot buď chemickými nebo přírodními produkty. Ať už vás trápí jakékoliv problémy s vlasy, peelingy na pokožku hlavy vám mohou poskytnout potřebnou péči. Exfoliace pokožky hlavy je prvním krokem k vytvoření optimálního prostředí pro zdravé a krásné vlasy.

Proč zařadit peeling pokožky hlavy do své rutiny mytí vlasů? Protože odstraňuje nánosy a přebytečný olej, díky čemuž vlasová pokožka lépe dýchá, je hydratovaná a méně se mastí. Podporuje zdravý růst vlasů a předchází suché pokožce hlavy a lupům, díky tomu, že za pomocí peelingu zabráníte přemnožení kvasinek, které mohou vést k tvorbě lupů.

Nejste si jistí, jaký peeling je pro vás ten pravý? Vždy volte s ohledem na vlasovou pokožku hlavy a na základě vašeho typu vlasů. Vlasový peeling se provádí velmi snadno a zanechá vaše vlasy čisté a zdravé. Aplikuje se výhradně pouze na vlasovou pokožku hlavy. Nejprve je nutné přidat do vlhkých vlasů potřebné množství peelingu, poté pokožku hlavy několik minut krouživými pohyby masírovat a nakonec důkladně opláchnout.

Pravidelný vlasový peeling dokáže vaši pokožku hlavy zklidnit a udržet vlasy zdravější. Velkou nabídku peelingů najdete například na webových stránkách glamot.cz, kde mají velký výběr pro každý typ vlasů.

 Tento e-shop navíc nabízí 10% slevu na první nákup s kódem GLAMOT10. Nečekejte a udělejte pro své vlasy to nejlepší.

Vlasový peeling není jen příjemnou záležitostí, ale má také fenomenální vliv na dlouhodobé zdraví naší pokožky hlavy a vlasů. Ne nadarmo se říká: Péče o pokožku hlavy = zdravé vlasy!