Restartujte pleť profesionálním Guinot ošetřením

25.02.2022

Jaro je novým startem pro tělo i pokožku. Než vyrazíte do slunečních dnů, je potřeba odhodit veškerou toxickou zátěž, aby mohla pokožka dýchat a rozkvétat do krásy.

I když se o pokožku pečlivě staráte, stejně je po nějakém čase zahlcena toxiny. Ty produkuje samo naše tělo a vylučuje je právě přes pokožku. Škodlivé látky ale útočí i z prostředí, ve kterém žijete. Volné radikály způsobují znečištění pokožky, její dehydrataci, ztrátu pružnosti, ale i předčasné stárnutí.

Raz, dva, tři

Détoxygène - okysličující a detoxikační manuální ošetření od Guinot, vás během hodinky provede třemi kroky ke krásné a čisté pokožce.

1. Enzymatická a mechanická exfoliace: Za pomoci výtažků z papáji, které mají vysoký obsah vitaminů C a A i jiných flavonoidů fungujících jako antioxidant bránící volným radikálům dostat se do pokožky, se odstraňují
odumřelé kožní buňky obsahující toxiny a znečištěné částice. Papája má dále bělící efekt, který ocení ženy s pigmentovými skvrnami a dokáže bojovat s nepříjemným akné. Terapeutické enzymy papain a chymopapain zase léčí kožní problémy. K vyhlazení a pročištění textury pokožky se při ošetření využívá celulóza, nerozpustná vláknina, která je přirozenou součástí buněčných stěn.

2. Detoxikační maska: K zachycení a eliminaci znečištěných částic z ovzduší se používá koktejl z EDTA, což je organická sloučenina odstraňující kovy, toxiny a nečistoty, a ze zeleného jílu. Jemně namletá hornina ukrývající se tak hluboko v zemi, že není znečištěna žádnými škodlivinami, obsahuje železo, hořčík, titan, mangan a další důležité minerály. Díky tomu nejenže absorbuje škodliviny, ale také zbavuje přebytečné mastnoty, vyživuje, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Když detoxikační maska zaschne, jednoduše se odloupne i s nečistotami.

3. Okysličující masáž: Nakonec je potřeba pleť probudit k životu manuální masáží stimulující mikrocirkulaci. Používá se k tomu kukuřičný extrakt (Actinergie) zvyšující příjem kyslíku v buňkách a podporující látkovou výměnu. Novou energii dodá biologický zdroj ATP, jenž pleť navíc chrání před přilnutím škodlivých mikročástic k pokožce. Výtažek ze semene Moringa neboli Stromu života, zvlhčuje a vyhlazuje první vrásky a rýhy.

Už po prvním ošetření touto třífázovou procedurou, je viditelné zlepšení pleti a skvrn o celých 82,7%.

Proč věřit značce Guinot?

Francouzská salonní značka má ve svém portfoliu nejen špičková kosmetická ošetření a přípravky vyvinuté v pařížských laboratořích, ale i vlastní přístroje na ošetření. Luxus, kvalita a viditelné výsledky, tak by se daly jednoduše popsat produkty a ošetření značky Guinot. Pleť ve spolupráci s kosmetikou Guinot, ve spolupráci se správnými produkty, s pravidelnou domácí a profesionální péčí dokáže opravdové zázraky. A protože sice záleží na vzhledu, ale také na tom jak žijeme a jakou po sobě zanecháváme stopu, jsou přípravky bez GMO,
netestované na zvířatech a odpovídají nejpřísnějším ekologickým podmínkám.

Více informací získáte na www.guinot-paris.cz