Restartujte pleť s profesionálním ošetřením Guinot

08.09.2023

Hydra peeling - ošetření k obnově pleti
Terapie pro obnovu kožních buněk

Krásná a obnovená pleť

Únava, stres a také plynutí času zanechávají na pleti své stopy, pokožka ztrácí svůj mladistvý vzhled a objevují se na ní nepříjemné pigmentové skvrny. Horní vrstvy pokožky jsou vlivem procesu obnovy buněk zatížené odumřelými buňkami, jejich obnova se zpomaluje, výsledkem je mdlá pleť s nezdravým vzhledem. Obměna buněk zpomaluje stárnutí, obnoví mladistvé rozzáření pleti a zesvětlí pigmentové skvrny.

Odborníci z laboratoří firmy Guinot vyvinuli manuální ošetření Hydra peeling, kterým se dokonale, ale zároveň šetrně – bez invazivního mechanického zásahu – odstraní odumřelé buňky a dochází ke stimulaci a revitalizaci nových buněk. Už po prvním ošetření se obnoví svěží barva pleti, pleť působí mladistvě a zdravě a po třech ošetřeních dochází k viditelnému zesvětlení pigmentových skvrn. Současně se zregenerují elastická vlákna a podpoří se i tvorba kolagenu.

S ohledem na kosmetické cíle a úroveň individuální citlivosti pleti se vybírá druh ošetření:

• HYDRA PEELING s HYDRA pH – peeling s kyselým pH – PRO VŠECHNY TYPY PLETI
• HYDRA PEELING s HYDRABRASION – mechanický peeling – PRO CITLIVOU PLEŤ

Tyto dva druhy ošetření se liší pouze v prvním kroku s ohledem na citlivou pleť.

Tajemství procedury

1.krok
HYDRA PEELING s HYDRA pH – účinné látky biolactone, phyticacid (ze zrn ryže)
se postarají o hluboké olupování pleti, zaměřené i na pigmentové skvrny.

HYDRA PEELING s HYDRABRASION – mechanickým působením se šetrně odstraní odumřelé buňky a podpoří tvorba nových buněk. Účinnými látkami jsou: částečky přírodní celulózy a výtažek z papáji.

2. krok
Hydra Neuve masáž
Během masáže probíhá regenerace kožních buněk, obnova rovnováhy pH a stimulace buněčné aktivity pro efekt obnovené pleti. Hlavní účinnou látkou je výtažek z mučenky.

3. krok
Hydra Beauté maska
Maska plně uklidní a chrání pokožku, zajistí její výživu a změnu struktury kožní bariéry. Účinné látky- acticalm, camelina (lněný) olej.
Více informací o ošetření a partnerských salonech naleznete na www.guinot-paris.cz.