Revitalon – Královská péče pro krásné a silné vlasy

02.03.2022

Vlasy na podlaze, v koupelně, prostě všude. Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů z důvodu prodělané nemoci, rozmarů počasí nebo dalších příčin? Možná by stačilo málo - dodat vašim vlasům potřebnou výživu. Zatímco fungování organizmu podporujeme různými doplňky stravy, na výživu vlasů mnohdy zapomínáme. I ta je ale velmi důležitá, jestliže toužíme po krásných, silných, lesklých a nelámajících se vlasech. Takového výsledku dosáhneme, budou-li mít vlasy dostatek vitaminů, minerálů a dalších prospěšných látek s příznivým vlivem na kvalitu vlasů. Které to jsou?

• Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny bílkovin, které tvoří strukturu vlasů.
• Vitamin B7 neboli biotin přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky.
• Měď přispívá k zachování přirozené barvy vlasů.
• Zinek, selen a extrakt z přesličky pomáhají přispět ke zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky.
• Vitamin B6 se podílí na tvorbě důležité aminokyseliny L-cysteinu.
• Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu, látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév.
• Pivovarské kvasnice obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B.
• Extrakt z kopřivy je doporučován užívat při problémech s vlasy.

Všechny tyto potřebné aktivní látky najdete v doplňku stravy Revitalon Forte. Pouhá jedna kapsle denně dodá 18 účinných látek, podpoří růst vlasů a omezí jejich vypadávání. Vlasy jsou tak vyživovány přímo od kořínků a viditelné výsledky můžete zaznamenat už po měsíci užívání.

Vnější péče

Revitalon nenabízí pouze komplexní doplněk stravy, ale také kosmetiku, která zabezpečuje vnější péči o vlasy - Revitalon Kofeinový šampon a Revitalon Vlasové sérum. Oba tyto produkty jsou určeny k podpoře růstu vlasů díky obsaženému kofeinu, který urychluje krevní oběh. Díky tomu se dodávané živiny dostávají ke kořínkům vlasů rychleji.

Revitalon Kofeinový šampon dále obsahuje ceramidy, které udržují vlhkost pokožky hlavy a zabraňují tak jejímu vysoušení. Arganový olej dodává vlasům pružnost a lesk. Šampon je určený spíše pro jemné vlasy a je možné ho aplikovat při každém mytí. Jeho plusem je, že neobsahuje silikony ani parabeny.

Revitalon Vlasové sérum obsahuje Rovisome Biotin - účinnou kombinaci vitaminů a zmiňovaného kofeinu, která podporuje růst vlasů a vlasový cyklus. K péči o slabé, poškozené a vypadávající vlasy přispívají také obsažené aminokyseliny a kyselina hyaluronová. Sérum je vhodné pro všechny typy vlasů, pro muže i ženy. Pro intenzivní péči o vaše vlasy doporučujeme aplikovat na pokožku hlavy denně po dobu dvou týdnů, pro udržovací péči stačí aplikace dvakrát týdně. Sérum nemastí ani nezatěžuje vlasy a aplikace je možná jak na suché, tak na mokré vlasy. Neoplachuje se.

Všechny produkty Revitalon jsou k dostání ve vybraných lékárnách a na e-shopu nasevitaminy.cz od 149 Kč.