Revoluční způsob tvarování celé postavy pomocí technologie Wonder

01.03.2023

Budujte svaly a spalujte tuk za 25 minut!

WONDER je přístroj pro tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Všechny současné dostupné terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a redukují tuk, ale WONDER cílí na skutečnou podstatu věci – fyziologii celého těla. Technologie WONDER je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu.
Pouhých 25 minut na lehátku s technologií WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. Během jediného ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností a výsledkem je:

• výrazný úbytek tuku • zpevnění celého těla • ztráta kilogramů • odstranění celulitidy

WONDER je vhodný pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuků zároveň v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna.

Jedním z nejžádanějších ošetření je lifting hýždí. S přístrojem WONDER dokážete nemožné a můžete si dopřát skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem, kterého dosáhnete během pár sezení v rozmezí 2 až 4 týdnů.

Redukce celulitidy a zpevnění stehen – to řeší snad každá žena. Celulitida, strie a povislá pokožka jsou viditelně redukovány a pokožka je hladká a svaly stehen a hýždí jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Radikální redukce tuku v oblasti břicha i boků a zároveň vybudování pevného břišního svalstva – to je nyní opravdu realita! Kromě estetického efektu je také významný efekt při posílení svalů středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.

WONDER – představuje skutečnou estetickou budoucnost.
WONDER TECHNOLOGY
www.wonder-technology.cz
info@wonder-technology.cz
Tel: +420 608 967 078
Vrážská 73/10
Praha-5 Radotín 153 00