RH Svatby – „S námi je to navždy.“

20.02.2023


Svatební agenturu RH Svatby jsme založili v roce 2019. Začátek této myšlenky odstartovala naše vlastní svatba. Chtěli jsme ji mít dokonalou, aby na ni vzpomínal každý svatebčan. Plno doplňků a dekorací jsme si vyráběli sami, což bylo velmi časově náročné. Mnoho dekorací jsme také zakoupili na různých stránkách se svatebními potřebami. Díky naší svatbě, která byla krásná, bláznivá a nadčasová jsme se do svateb zamilovali a teď jsou naší vášní.

Věděli jsme, že spousta budoucích novomanželů nechce nebo nemůže do svatby investovat velké peníze, a tak vznikl nápad založit svatební půjčovnu a zužitkovat tak dekorace z naší svatby. Díky nádherným fotkám z našeho dne D nás již po pár týdnech začaly oslovovat budoucí nevěsty s prosbou o pomoc s nachystáním svatby, a protože jsme oba velmi akční lidé, vznikla naše svatební agentura.

Zaměřujeme se především na svatby na Vysočině a okolí. Velice důležitý je pro nás osobní přístup a schůzky, kde pečlivě nasloucháme klientům a společně utváříme představu o svatbě. Našim cílem je splnit klientům vše, co si pro svůj velký den vysnili. Nabízíme různé balíčky služeb, od poradenství, chystání obřadu až po kompletní svatbu na klíč.

Aby to nebylo úplně jednoduché, hned naši první svatební sezónu zastavil Covid-19. Svatby se rušili jedna za druhou. Hledali jsme nové výzvy a vytvořili jsme e-shop se svatebními tiskovinami a doplňky. Chtěli jsme něco originálního, proto jsme začali nabízet zejména svatební oznámení z plexiskla, které působí díky průhlednosti až nadpozemsky krásně a velmi elegantně.

Postupem času jsme náš internetový obchod rozšířili o svatební oznámení z kvalitního grafického papíru a plno dalších doplňků. Snažíme se tvořit originální a jednoduché designy, které zaujmou na první pohled. Naše oznámení jsou elegantní, jednoduše poznáte, že jsou právě od nás. V letošním roce také plánujeme rozšířit nabídku produktů pro rozlučky se svobodou a mnoho dalších svatebních doplňků.

Radka a Jiří Houserkovi

www.rhsvatby.cz