Rodinné víkendové lyžování je letos ve Skiareálu Lipno o 20 % levnější

27.12.2022

Stále řešíte, kam letos vyrazit lyžovat? S menšími dětmi samozřejmě zvažujete nejen délku cesty, ale i bezpečí a kvalitu sjezdovek a dostupnost potřebných služeb. Skiareál Lipno z takového vážení vychází jako jednoznačný vítěz. Nabízí kilometry perfektně upravených sjezdovek, bezpečný nástup na lanovky, lyžařskou školu, snow park, čtyřhvězdičkový hotel přímo u sjezdovky i skvělou gastronomii a půjčovnu lyžařského vybavení.

Lyžování na Lipně je letos super výhodné. Přestože zdražuje snad téměř všechno, Skiareál Lipno drží ceny u ledu. Vaši peněženku ale určitě zahřejí, a dokonce vám ani nezamrzne úsměv na rtech. Rodinné víkendové lyžování je totiž na Lipně o 20 % levnější. Navíc cena dvou a vícedenního skipasu zahrnuje večerní lyžovačku zdarma a čtyř a vícedenní skipas potěší vstupem na oblíbenou Stezku korunami stromů zdarma.
Lyžařská škola špičkové kvality v bezpečném prostoru

K dokonalým podmínkám pro rodiny s dětmi patří také lyžařská škola, která je jednou z nejlepších v České republice. Téměř stovka profesionálních a empatických lektorů je k dispozici jak pro skupinové kurzy, tak pro individuální lekce. V lyžařské škole je navíc s dětmi také oblíbený maskot celého Skiareálu lišák Fox, který s nimi cvičí a dokáže je zabavit i ve chvílích, kdy je pro ně lyžování náročnější. Výukový prostor je zcela oddělený od ostatních lyžařů, a tím je zajištěna maximální bezpečnost pro ty nejzranitelnější. K bezpečnému pohybu lyžařských začátečníků slouží také pojízdné koberce, které jsou v lyžařské škole čtyři. Lekce v lyžařské škole mohou využít samozřejmě i dospělí začátečníci, případně i ti, kteří si potřebují lyžařské dovednosti trochu osvěžit nebo vylepšit.

Stezka korunami stromů láká i v zimě

Kromě zábavy na sněhu využijete možnost vystoupat na Stezku korunami stromů, která je otevřená celý rok. Pokud jste si výhledy z ní vychutnali už v létě, nenechte si ujít zimní proměnu. Krajina v zimě má jinou atmosféru a zamrzlé jezero působí silným relaxačním a uklidňujícím dojmem. I v zimě otestujete adrenalin na čtyřech zážitkových stanicích a dozvíte se zajímavosti z ptačí říše. Originální ptačí hodiny, které se nachází na samotném vrcholu 40m věže Stezky, zpívají i v zimě.

Prémiové služby pro nezapomenutelné zážitky s rodinou

Ve Skiareálu Lipno se postarají i o vaši sportovní výbavu. Lyže i snowboardy si vyberete ve skvěle vybavené půjčovně. Zoufat nemusíte ani kdybyste doma nechali rukavice, nebo se vám přes léto ve skříni zmenšily vaše lyžařské kalhoty. Místní a na českých horách největší prodejna Interpsort, má dostatek oblečení pro děti i dospělé.

Zážitek ze zimní dovolené by nebyl celý bez vynikajícího jídla z kvalitních surovin. Takové zážitky na Lipně zajišťuje především restaurace Stodola se svým špičkovým menu. Na svahu při lyžování je příjemná zastávka v restauraci U Yettiho. I tady najdete některé pochoutky ze Stodoly, a především útulné prostředí pro potřebný odpočinek a načerpání nové energie mezi sjezdy. A vynechat byste neměli ani vyhlášenou cukrárnu Povidloň, ve které doplníte sacharidy po sportovním výkonu a potěšíte oko i chuťové pohárky u tradičních i zcela nových zákusků.

Pokud jde o ubytování, pak je nejlepší možností čtyřhvězdičkový hotel Element. Kromě luxusního zázemí včetně vyhřívané lyžárny oceníte jeho umístění v bezprostřední blízkosti sjezdovky. K lanovce tak dojdete klidně v lyžácích a zbyde vám ještě dost energie na celodenní zábavu na svahu.

Skiareál Lipno nabízí barevnou paletu zážitků pro milovníky zimních sportů a odpočinku. Čas strávený společnou zábavou s rodinou je nejlepší investice, kterou můžete udělat. I v letošní sezoně si můžete společně zasoutěžit při lyžařských závodech McDonald´s Winter Cup, využít možnosti testování lyží nebo vyrazit na tradiční Novoroční výstup na Stezku korunami stromů.

www.lipno.info