Romantik hotel Eleonora

03.03.2023

Romantik hotel Eleonora se nachází v místní části Tábora zvané Čelkovice.

Má vynikající polohu na břehu řeky Lužnice. V těsné blízkosti je les Pintovka, kam je možné vyrazit na krásný výlet jak pěšky, tak na kole.Hotel je oblíbeným místem pro pořádání školení, firemních večírků, svateb nebo rodinných oslav.Atmosféra hotelu (stejně jako jeho umístění) je jedinečná a romantická. Jméno Eleonora
se pojí k prameni, který vyvěrá jen pár desítek metrů od hotelu a jenž nese název Pramen  sv. Eleonory. K hotelu se váže dlouhá tradice lázeňství. Naším záměrem bylo, aby nový  název na tuto bohatou a všeobecně známou minulost stále odkazoval.

Recepce hotelu je vyzdobena dobovými fotografiemi původní budovy lázní a blízkého okolí.Hotel se stal vítězem Czech Hotel Awards pro rok 2022 v kategorii 3* hotel pro Jihočeský kraj (již poněkolikáté), a také absolutním vítězem v této kategorii v rámci celé ČR pro rok 2020.Jeho velkou výhodou a lákadlem je bezesporu poloha, která nabízí dostatek soukromí a dále fakt, že může být celý rezervován pro jednu akci (při zaplnění ubytovací kapacity).Hotel je dog-friendly, psí miláčky je možné ubytovat za symbolický poplatek.
Pro hosty je k dispozici infra sauna, kulečník, šachy, půjčení kol, venkovní gril (v případě větších akcí).
Ať už uspořádáte svatbu, firemní školení nebo svůj pobyt spojíte s turistikou či výlety na kole, jistě budete nadšení. Těšíme se na Vás!

Romantik hotel Eleonora
U Lázní 44, 390 01 Tábor
+420 720 536 570
www.eleonorahotel.cz
Instagram:@eleonoraromantikhotel
Facebook: eleonoraromantikhotel