Rostoucí nábytek: zdravě od útlého věku

02.08.2023

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší. Ať už jde o vzdělání, rodinné zázemí nebo zdraví, které je samozřejmě prvořadé. Zdravé prostředí pro dítě začíná už při zařizování jeho pokojíčku

Dětský pokoj by měl splňovat několik pravidel – být útulný, obsahovat pestré barvy a kvalitní nábytek, který zaručí dlouhou výdrž a zdravé prostředí pro děti. Vyberte si proto ověřenou a kvalitní značku, jako je český výrobce Mayer CZ.

Správné návyky

Pokud něco v dětském pokoji nesmí chybět, pak je to stůl a židle. Většina rodičů začne kroutit hlavou nad tím, že toto vybavení využijí až školou povinné děti. Není to ale úplně pravda. Naučit i malé děti zdravému sezení je důležité pro jejich budoucí návyky a předcházení bolesti zad. Rostoucí židle jsou flexibilní a umožňují jednoduché nastavení zádové opěrky, což pomáhá udržet správnou pozici při sezení. Na stole si pak mohou například kreslit, modelovat nebo hrát si s hračkami.

Správný výběr

Každý rodič hledá pro své dítě jen to nejlepší, záleží mu na spokojenosti jeho dítěte. Lety ověřený rostoucí nábytek od českého výrobce Mayer CZ nabízí široký sortiment s vysokou kvalitou za přijatelnou cenu. Specializuje se na kvalitní rostoucí židle a stoly pro děti od 4 do 8 let i studenty na střední škole.

Inspiraci hledejte také na vzorkovnách autorizovaných prodejců  www.mayer.cz.