Rowenta Karl Lagerfeld

13.01.2024

Špičková technologie s nadčasovou elegancí. Toto všechno, a mnohem víc, přináší luxusní řada vlasových produktů Rowenta X KARL LAGERFELD K/PRO STYLIST, kombinující nadčasovou eleganci s technickou dokonalostí. Série produktů byla vytvořena ve spolupráci značky Rowenta s legendárním návrhářem Karlem Lagerfeldem a slibují způsob, jak vytvořit perfektní účesy, se kterými se budete cítit sebevědomě a trendy v každém okamžiku.

Dosáhněte profesionálního lesku s fénem K/PRO STYLIST

Představujeme vám Fén Rowenta x KARL LAGERFELD K/PRO STYLIST, přinášející salónový styling a dokonalý lesk, v kompaktním a ikonickém designu. S výkonným 2200 W AC motorem je vysoušení rychlé a úprava vlasů snadno dosažitelná.

Systém Pro&Glow je poskytován prostřednictvím technologie Air-to-Care, ve formě pozitivních a negativních iontů, pro dlouhotrvající zářivost a o 43 % lesklejší vlasy*.

Jeho povrchová úprava s aktivátorem lesku zvyšuje přirozený zářivý vzhled a hladkost vašich vlasů. Využijte své kreativity pro profesionální kvality v pohodlí svého domova.

Kreativita nemá meze s rotačním kulmofénem K/PRO STYLIST

Proč byste se měli každé ráno trápit s úpravou vlasů, když to může jít lehce, a navíc i s více leskem. Rotační kulmofén Rowenta x KARL LAGERFELD K/PRO STYLIST nabízí technologii Pro Dual Motion, která bez námahy kopíruje dovednosti profesionálního kadeřníka, tvaruje a upravuje vaše vlasy během sušení.

Díky technologii Ionic Booster a povrchu Keratin&Glow získají vaše vlasy o 25 %** více lesku. Ať už směřujete k elegantnímu účesu nebo k vzdušným vlnám, ze kterých nepůjdou strhnout oči, tento rotační kartáč splní vaše přání.

K/PRO STYLIST žehlička vám vytvoří bezchybně rovné vlasy každý den

Perfektně uhlazené vlasy již nejsou nedosažitelným snem, a už vůbec ne z pohodlí domova. Žehlička Rowenta x KARL LAGERFELD K/PRO STYLIST vám bez námahy pomůže dosáhnout výsledku jedním tahem po celé délce vlasů, od kořínků až po konečky.

Není potřeba střídat kulmy pro získání všech druhů účesů. Žehlička vám nezajistí jen rovný styl vlasů, ale můžete s ní vytvářet i vlny či kudrlinky, všechno jen s jedním produktem. Tento nástroj je proto ideální volbou, také díky své jedinečné povrchové úpravě Keratin&Glow, která chrání vlasy a zvyšuje zářivost vlasů o 41 %***.

*Průměrný procentuální nárůst podle nezávislého laboratorního testu ve srovnání s přirozenými vlasy, Francie 2021.
**Založeno na průměrném procentuálním nárůstu pozorovaném v nezávislém laboratorním testu ve srovnání s přirozenými vlasy, Francie 2021
***% průměrný nárůst zářivosti vlasů, nezávislý laboratorní test, ve srovnání s přirozenými vlasy, Francie 2021.www.homeandcook.cz
Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.