Rozhovor s Monikou Bagárovou – jak se připravovala na roli maminky?

06.06.2023

Moniko, připravovala jste se nějak na roli matky?

Samozřejmě, ale člověk si to nějak představuje a v reálu je to vše úplně jinak. Na některé věci se prostě připravit nedá.

Byla pro Vás mateřská dovolená opravdu dovolená, nebo to bylo náročné?

No, já jsem ani mateřskou dovolenou neměla. Porodila jsem zrovna v období, kdy jsem byla součástí poroty v Superstar. V závěru soutěže jsem dokonce do poroty usedla z obývacího pokoje s malou Ruminkou. Jinak začátky jsou vždy náročné, ale kdyby to bylo snadné tak by to potom nebylo to pravé mateřství.

Máte písničku Vysněná, která je o vaší dcerce Rumince. Dalo by se říct, že Ruminka je pro vás inspirací?

Já se snažím do svých skladeb dávat vždy to, co v životě právě prožívám, tak že určitě Ruminka je mou inspirací pro tvorbu.

Na Instagramu spolupracujete se značkou Linteo Baby. Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Linteo Baby je s námi už od počátku. Kosmetika nám velmi vyhovuje a moc jsme si ji oblíbily. Nejvíce jsme si oblíbily jejich vlhčené ubrousky, které vždy balím na naše cesty, výlety.

Celá Vaše rodina je hudebně založená. Myslíte, že Ruminka se v hudbě také najde?

Už teď Ruminka ráda zpívá a tancuje. Pamatuje si texty písniček, ráda mi říká básničky. Takže si myslím, že je to možné. Každopádně budu ráda za jakýkoliv koníček, který si Ruminka najde a bude ji bavit. Vždy ji v tom budu maximálně podporovat.

Jakou roli v životě pro Vás hraje rodina?

Rodinu vždy stavím na první místo a vždy pro mě bude na prvním místě. Je to něco bez čeho si nedokážu svůj život představit.

Jakou radu byste dala nastávajícím maminkám?

Rozhodně se nebát říct si o pomoc. Mateřství je krásné, ale zároveň náročné a maminka nemusí vše zvládnout sama.

Jaké jsou Vaše plány do budoucna?

Mám v plánu vydat novou písničku i s videoklipem, na které se už pracuje a věřím, že je na co se těšit. Chystám nové věci, ale především chci být blíže všem svým fanouškům.