Rozlučte se s vypadáváním vlasů. Překvapte svou pokožku řadou Meristema!

19.04.2024

Řada Meristema je exkluzivní detoxikační kúra, která je ideální pro prevenci a léčbu proti vypadávání vlasů, lupům a nadbytku kožního mazu. Stejně jako při každé léčbě, tak i u Meristemy je důležitá správně prováděná aplikace. Již od prvního týdne bude pokožka hlavy silnější a prokrvenější. Produkty Meristema jsou obohaceny o příjemnou vůni máty a eukalyptu a díky absenci alergenů a barviv je šetrná ke všem typům pokožky, i k té nejcitlivější.

Roll-on na bázi kmenových buněk je důležitý pro podporu růstu vlasů. Hlavní výtažky z rostlin účinně odstraňují nečistoty, regenerují, dezinfikují a obnovují tkáň pokožky.

Šampon proti padání vlasů s rostlinnými kmenovými buňkami mimořádně pečuje o vlasovou pokožku. Současně je schopný hluboce hydratovat vlasy a obohatit jejich strukturu aktivními látkami na bázi přírodních aminokyselin.

Hedvábný krém vyživuje křehké a poškozené vlasy, které chrání, posiluje do hloubky a zamezuje vypadávání vlasů. Změkčuje vlasy a dodává jim viditelně hedvábný vzhled.

Ampule Refreshing Therapy s rostlinnými kmenovými buňkami, které díky své tekuté konzistenci, lépe proniknou přes kožní bariéru a efektivně urychlí buněčnou obnovu. Regenerují pokožku hlavy, jsou bohaté na antioxidanty a mají antibakteriální účinky.

Čistící esence Purifying, která ve spojení s ampulemi Refreshing Therapy, snižuje aktivitu žláz pro tvorbu kožního mazu a odstraňuje přebytečnou mastnotu. Při pravidelném používání jsou vlasy posilovány a současně se obnovuje kožní bariéra.

Posilující esence Energizing, ve spojení s ampulemi Refreshing Therapy, zlepšuje růst a chrání před lámáním vlasů. Zlepšuje strukturu vlasů pomoci bohaté směsi minerálů. Díky tomu působí zklidňujícím účinkem a vlasy jsou podstatně odolnější vůči každodennímu stresu.