Rozzářete své zápěstí

10.05.2021

Sluníčko láká provětrat šatník a udělat si radost novým a zároveň praktickým dárkem. Máme pro vás několik tipů od švýcarské značky Maurice Lacroix. Najdete zde totiž nepřeberné množství kousků v různých barvách, cenách i designech pro každou příležitost.

Eliros Rainbow

Rozzářete sebe a své zápěstí barevnými Rainbow. Duhové Elirosy vám každým pohledem vykouzlí dobrou náladu a úsměv na tváři. Barevně je sladíte snadno k čemukoli. Hodí se sportovnímu outfitu i módnímu kostýmku. Dodávají se ve speciální rainbow krabičce, což je i parádní dárek za super cenu pouze 15.900 Kč.

Aikon Automatic

Příjemným společníkem na každý den jsou také Aikony. Kolekce je tak široká, že nebude vědět, které si vybrat. Výběr zúžíte volbou strojku. Quartzový na baterii vám poskytne pohodlí a větší přesnost. Pokud chcete živější strojek, zvolte automat, který se dotahuje pohybem ruky při nošení. Pak už jen stačí vybrat správnou velikost a provedení náramku. Jeden z tipů, jak oživit zápěstí, je barevný číselník. Maurice Lacroix se specializuje na modrou, proto ji určitě najdete také v kolekci Aikon, ať už v ocelovém nebo zajímavém dvoubarevném pouzdře.

Fiaba Moonphase

Máte-li chuť podtrhnout svou eleganci, šmrnc a pravou ženskost, sáhněte po hodinkách Fiaba. Z této modelové řady ženskost doslova sálá. Hodinky jsou hladce oblé, precizně zpracované a velmi příjemné na dotek. Francouzsky vědí, jak dodat svému stylu kouzlo a pověstné "něco navíc". Vědí to i Švýcaři, a proto je tu Fiaba. Opět ve více velikostech a provedeních, novinkou je číselník s měsíční fází. Kdo by nechtěl trochu magičnosti ve své blízkosti, že?

Masterpiece Embrace

A ještě něco pro mimořádnou ženu a příležitost! Když Maurice Lacroix poprvé přišli s unikátní funkcí zobrazení času pomocí ozubeného čtverce, byl to velký krok v hodinářském světě. Ženy toužící po něčem jedinečném, měly možnost použít pánské Masterpiece modely pouze jako unisex. Teď mají své provedení a hned ve dvou barevných variantách. Obě Masterpiece Embrace jsou překrásné se spoustou rafinovaných detailů! Čas věnovaný společným tikáním dvou srdcí zaklesnutých do sebe, to už je opravdu velké vyznání!
Všechny tyto nádherné kousky jsou k dostání ve vybraných hodinářstvích.

Více u dodavatele Maurice Lacroix: www.svycarskehodinky.cz