RP CLINIC 

24.08.2022

Vyhledáváte pro sebe a své blízké vždy to nejlepší? Pokud ano, zajisté oceníte naše odborníky v oblasti preventivní medicíny, péče o své zdraví a krásu v příjemném prostředí kliniky v centru Prahy. Nabízíme profesionální přístup s perfektním klientským servisem v oblasti stomatologie, estetické dermatologie, pleťových, tělových a infuzních terapií, včetně výživového poradenství s přesahem do zdravého životního stylu. Nadstandardní služby spojené s diskrétností a individuálním přístupem předčí vaše očekávání.

www.rpclinic.cz

Novinky a trendy na klinice RP CLINIC

Již rok slavíme úspěchy se špičkovým laserem poslední generace FOTONA DYNAMIS SP . Jedná se o nejmodernější laserovou technologii, která má nebývale široký rejstřík zákroků.

Multifunkční Fotona laser je nejen silný antiagingový nástroj, ale pomocí dvou laserových jednotek jsme schopni cílit i na více tkáňových struktur - kůže, podkoží, podkožní tuková tkáň, cévní léze (metličky, rosacea, pavoučkovité névy, hemangiomy). Své využití najde při řešení benigních výrůstků (fibromy, bradavice) a v neposlední řadě řeší i plíseň kolem nehtů.

Laser mimo jiné disponuje mnoha kontrolními mechanismy pro úplnou minimalizaci nežádoucích účinků. Ošetření je proto možné provádět celoročně.

Ale zpět k estetickým procedurám a omlazovacím efektům Fotony. Nejžádanějším zákrokem je NEINVAZIVNÍ FACELIFT 4D.

Unikátní neinvazivní laserové ošetření obličeje pracuje se čtyřmi různými vrstvami obličejových struktur. Jako jediný systém kombinuje aplikační postup z vnější i vnitřní strany tváře. Ošetřují se následující vrstvy obličeje: vnitřní tkáň zevnitř z dutiny ústní (tzn. pracujeme se sliznicí), dále je ošetřena dermis (zde stimulujeme tvorbu kolagenu), následuje ošetření podkoží (hlubších struktur obličeje jako jsou úpony svalů apod.) a na závěr přichází na řadu ošetření horních vrstev pokožky.Principem protokolu celkového ošetření je kontrakce kolagenu ve všech strukturách tváře a následného vypnutí a vyplnění obličeje. Ošetření je neinvazivní, bez rekonvalescence a dokonce i bez nutnosti anestezie. Standardně stačí 3 aplikace s rozestupem vždy jednoho měsíce, každé sezení trvá přibližně 90 minut.

Díky bezbolestnosti, absenci náročného hojení a se skvělými klinickými výsledky se u našich klientů vyšvihl tento zákrok na přední příčky oblíbenosti. Koneckonců všichni známe domácí "ručníkový lifting", jenže s turbanem chodit nelze. Fotona 4D facelift je rozhodně efektivnějším řešením.

Dalším velmi oblíbeným protokolem je ošetření očního okolí Smooth eye a Foxy eye.

SMOOTH EYE je ošetření ryze očních víček (celého bezprostředního očního okolí), které řeší jemné linky, vrásky a lehké provisy. Oproti tomu FOXY EYE zákrok modeluje skutečné "liščí oko" (samozřejmě s nadsázkou). Smyslem aplikace tohoto protokolu je oko více "otevřít" díky ošetření i širšího očního okolí včetně obočí, čela a linie kštice. Liftují se laterální linie očí, obočí a celá oblast se nádherně omladí.
Všechny tyto procedury jsou neinvazivní, bez nutnosti hojení a aplikují se bez lokální anestezie. Je potřeba třech sezení s rozestupem jednoho měsíce, klinický efekt trvá přibližně 12 měsíců.

Všechna omlazující ošetření s FOTONA laserem kopírují trendy současné estetické medicíny - neinvazivní cesty, které zanechávají přirozený vzhled, tj. vylepšení přirozeného "já" bez nutnosti aplikace jakýchkoliv materiálů injekční cestou...

Pro příznivce výplní s kyselinou hyaluronovou můžeme našim klientům nabídnout nové techniky. I na tomto poli estetických ošetření došlo k jistému posunu. Aplikují se techniky, u kterých se vyhneme tzv. overfill syndromu, kdy se výplně s kyselinou hyaluronovou aplikují v oblasti midface (nasolabiály apod.) a riskuje se lehce nepřirozený efekt.

Nová technika aplikace výplní s kyselinou hyaluronovou MIRACLE TECHNIC se od středu obličeje odklání. Staví na podpoře a liftování kontur tváře s cílem ovlivnění temporální oblasti (oblast spánků). Mimochodem s tímto zaměřením lze výrazně zlepšit i tzv. syslíky.

Miracle technika je neinvazivní obdobou chirurgického "pony tail" liftingu. Což je trefné synonymum pro ty z nás, které stahují své vlasy do pevného horního culíku. Vlasy totiž umí povadající kontury také lehce přizvednout (my ženy jsme vynalézavé).

Přestože hlavním tématem jsou na naší klinice omlazující a liftující techniky, nelze vynechat pomyslnou třešinku na dortu, kterou jsou LIFTUJÍCÍ NITĚ. Zde máme k dispozici širší spektrum fantastických "šicích" materiálů.  Kombinace Miracle technic s aplikací liftujících nití je tím nejkrásnějším omlazujícím protokolem, který lze na půdě estetické dermatologie použít.

Modelace horního kvadrantu obličeje s kyselinou hyaluronovou (s případným podpořením Fotona ošetření Foxy Eye) a následné liftování nitěmi dolní oblasti obličeje - zvednutí povislých tváří - posune výzor klienta o deset let zpět. A to celý tým lékařů, terapeutů a sester na RP CLINIC nesmírně naplňuje - tvořit, pomáhat, vylepšovat a loučit se s nadšeným klientem...

Neváhejte nás kontaktovat:

RP CLINIC
Na Poříčí 1076/5
110 00 Praha 1
web: www.rpclinic.cz
e-mail: info@rpclinic.cz
tel.: +420 211 153 600

RP CLINIC tým estetické medicíny:
MUDr. Věra Terzijská / hlavní lékařka kliniky
MUDr. Lucie Polák / dermatovenerologie a estetická medicína
MUDr. Emanuel Marques / dermatovenerologie a estetická medicína
MUDr. Jitka Vrtišková / plastická chirurgie
MUDr. Veronika Křížková / dermatovenerologie
Mgr. Michaela Olexová / buněčný biolog / pleťové terapie
Mgr. Helena Solaříková / pleťové terapie