Ručně vyráběné a malované ozdoby na přání ze sklárny Koulier

23.10.2022

Splnit někomu přání nebo představu bývá mnohdy složité. Ať už se jedná o malý dárek nebo velký dar pro speciální příležitosti jako narozeniny, výročí nebo svatba, přeje si snad každý z nás vymyslet něco originálního a v dnešní době přitom i praktického. Sklárna Koulier přichází s konceptem Ozdob na přání. Může se jednat o výběr z klasické nabídky české sklárny nebo si zájemci mohou navrhnout vlastní kolekci ozdob, podobně jako vznikala Islandská kolekce na přání výherkyně loňské, tedy první vánoční soutěže. Vznikat mohou ať už vlastní barevné kolekce s již existujícími vzory nebo i vlastními motivy. Koulier tak reaguje na stále se zvyšující poptávku po ozdobách jak s firemními logy nebo jmény celé rodiny či vlastními rodovými znaky. Pro svatební účely se pak hodí velká balení kolekce Svatební koule nebo třeba jen svatební labutí pár. Jedná se o dárek, který nezůstane ležet někde jen tak bez povšimnutí. Navíc je to rukodělná práce, pár dostane něco skutečně originálního. A pokud by nestačil výběr ze standardizovaných kolekcí, lze si namyslet svoji vlastní originální kolekci se jmény, druhy ozdob, a to i v barvách, které podtrhnou jedinečnost daného páru. Takováto ozdoba zůstává v rodině po celý život, jedná se o vkusný a praktický dárek. Česká sklárna Koulier přichází s tímto uceleným konceptem Ozdob na přání v takovéto šíři jako vůbec první.

"Již slavný francouzský her a milovník žen říkával: "Ženina nejtajnější přání jí musíme vyčíst ze zavřených očí." My se v Koulieru snažíme rovněž při přípravě nové vánoční kolekce i jiných kolekcí předvídat přání našich zákazníků, jejichž přízně a zvětšujícího se zájmu o naše ručně vyráběné ozdoby, si velice vážíme. Protože jsou ale přání naprosto bez hranic a lidská fantazie je neskutečná, dáváme prostor i pro realizaci vlastních přání. Dary se všeobecně utužují vzájemné vazby. Nevhodný dárek pak může zkazit dojem. A protože jsme v minulosti dostávali řadu poptávek na ozdoby na přání, ať už k narození miminka či oslavám narozenin, tak i jako dárek novomanželům, rozhodli jsme se realizovat ucelený koncept Ozdob na přání," uvádí Kateřina Šrámková, obchodní ředitelka značky Koulier.

"Realizovali jsme již řadu ozdob s firemními logy, ve firemních barvách nebo s rodinnými erby či jmény celé rodiny. Zajímavá poptávka byla i na výrobu ozdob na motivy písně Hight hopes od skupiny Pink Floyd nebo poptávka na ucelenou kolekci se skandinávskými motivy, které si zákazník vytvořil zcela sám. Tato práce dává sklárně a uchování tohoto řemesla vyšší a další rozměr. Přibližujeme se tak k potřebám a skutečným přáním každého. Často se jedná o věci, které by druhé lidi nenapadly. Jsem velice ráda, že koncept naší sklárny, velikost výroby a neskutečná šikovnost malířů a foukačů u nás, nám tuto kreativitu umožňuje. Pokud se někdo rozhodne na poslední chvíli jsme schopni reagovat velice rychle. Zákazníkům si pak stačí vybrat barevnou řadu a dekor a ozdoby mohou putovat na konkrétní místo ve velice rychlém čase. Pokud bude chtít mít něco zcela originálního a přát si kolekci na míru, budeme se tím zabývat individuálně," dodává Kateřina Šrámková.

Více naleznete na www.koulenaprani.cz. Osobně si lze přijet vybrat kolekce přímo do výroby na Oflendu nedalo Hlinska v Čechách.