S lehkým krokem do nového roku!

04.04.2022

Snad tolikrát, kolik je nám let, s výjimkou těch dětských, jsme stáli po posledním večírku v roce na váze s předsevzetím vyrazit do nového roku lehkým krokem. Kolikrát se ale zadařilo? Právě letos to bude sázka na jistotu se značkou Tefal. Ta totiž nabízí pomocnou ruku, tedy přesněji, pomocníka do kuchyně - Easy Fry Grill & Steam. Multifunkční fritéza, která nám konečně jednou provždy pomůže nastavit správné stravovací návyky a ušetří spoustu času. Ten můžeme konečně věnovat zdravému pohybu v přírodě, na který se téměř nedostávalo.

Horkovzdušná fritéza, gril a vaření v páře - v jediném kompaktním spotřebiči! Designový kousek do kuchyně Easy Fry Grill & Steam FW2018 si poradí prakticky s každou surovinou, ze které vykouzlí delikatesu za zlomek času a s menším množstvím kalorií ve srovnání s klasickým spotřebičem! Horkovzdušná fritéza Easy Fry Grill & Steam frituje hranolky, kuřecí nugety, upeče maso, rybu nebo griluje zeleninu s žádným nebo jen s minimálním množstvím oleje. Vaření v páře by mělo být samozřejmostí v kuchyni zdravých jedlíků, proto tato funkce u Easy Fry Grill & Steam nemůže chybět. Vařit je možné se 7 automatickými programy a 30 inspirativními recepty z digitální kuchařky, případně lze jídlo upravovat dle libosti a fantazie v kombinaci režimů tepelné úpravy a nastavení teplot od 80 až po 200 stupňů Celsia, to vše s pomocí jediného spotřebiče!

Funkce 3 v 1 neubírá horkovzdušná fritéze Easy Fry Grill & Steam nic na výkonu či objemu. Každá z funkcí, fritování pomocí technologie Extra Crisp Lid, grilování i vaření v páře, splňuje očekávání nejnáročnějšího kuchaře. Zároveň, podobně jako všechny spotřebiče značky Tefal, jde naproti svým intuitivním ovládáním všem, kteří nejsou žádní gastroprofíci a chtějí rychle a snadno uvařit zdravé dobré jídlo. S multifunkční fritézou Easy Fry Grill & Steam je to možné. Spotřebič není třeba předehřívat, vaří od okamžiku nastavení programu, tím šetří čas i energii. Díky svému objemu uvaří i pro velkou rodinu, ale svým kompaktním designem nezabere mnoho místa.

Uplynulé dva roky nám všem daly jasně na srozuměnou, že pomíjivé je vše, kromě zdraví našeho a našich blízkých. Značka Tefal se už v letech 2016 až 2019 stala součástí vizionářské klinické studie Cook2Health, která potvrdila, že právě používání spotřebičů Tefal vede ke dlouhodobému zlepšení stravovacích návyků. Na pozadí aktuálního dění ve světě jsme zároveň svědky plnohodnotného návratu domácí kuchyně, která jde ruku v ruce se zdravým stravováním vedoucím k optimalizaci váhy a posílení imunity. Studie kromě jiného dala vzniknout seznamu zdravých a udržitelných receptů, ty pracují se zvýšením množství tělu prospěšných surovin (luštěniny, ovoce, zelenina) a naopak omezením živočišných bílkovin, tuků a soli. Z tohoto seznamu čerpá i digitální kuchařka, která je součástí novinky Easy Fry Grill & Steam.

www.tefal.cz