S novými pohádkami od Disneyho se děti budou do postele těšit

17.03.2022

Sbírky pohádek z edice Disney jsou mezi rodiči nesmírně populární. Obsahují totiž oblíbené dětské postavičky, jsou v nich nádherné ilustrace a dají se za pár minut přečíst až do šťastného konce. Díky nim se z ukládání do postele v mnoha rodinách stává oblíbený večerní rituál. U nové knihy s názvem Disney: Usínací sbírka pohádek to bude platit dvojnásob - populární hrdinové z animáků v ní zažívají dobrodružství, která se odehrávají právě po setmění!

A na jaké příběhy se tentokrát mohou malí čtenáři těšit? Třeba na sestry Annu a Elsu z ledového království Arendelle, které se rozhodnou uspořádat skvělou přespávací party. Hračky z příběhu Toy Story zažijí při hledání kovboje Woodyho pořádně napínavé chvilky a malá mořská víla Ariel se vydá prozkoumat tajuplná světla na dně oceánu.

Stranou nezůstane ani osvědčená klasika jako Kráska a Zvíře, Popelka nebo Šípková Růženka. A těšit se můžete i na milovaného myšáka Mickeyho s přáteli. Ti vyrazí tábořit do přírody, kde na ně čeká nejedno překvapení... V knížce na bezmála třech stovkách stran zkrátka najdete nejoblíbenější Disneyho pohádky, které doprovází spousta nezaměnitelných ilustrací.

Uspávat malé neposedy bývá často velká výzva. S těmito pohádkami to zvládnete levou zadní!
Novou sbírku pohádek od Disneyho seženete u všech knihkupců nebo na www.albatrosmedia.cz.