S novými tablety Lenovo zábava jen tak nekončí

11.02.2022

Tablety mají v domácnostech své pevné místo a často i dobu používání. Sáhneme po nich nejčastěji večer, kdy si chceme odpočinout, zahrát si nějakou hru nebo se podívat na další díl oblíbeného seriálu. Pokud chcete dát sbohem nekvalitnímu obrazu a zvuku či aplikacím, které se zasekly, protože tablet prostě nemá dostatečný výkon, sáhněte po pořádně vybaveném zařízení.

Kvalitní hardware a software něco stojí. Ale faktem taky je, že mimořádně vybavený tablet využijete nejen pro zábavu, ale klidně i pro práci a další každodenní úkoly. Všechny tyto požadavky splňují nejnovější tablety Lenovo Tab P12 Pro a Lenovo Yoga Tab 13.

Zábava, která vás pohltí

Oba tablety jsou vybaveny čtyřmi reproduktory JBL, které vám v kombinaci s Lenovo Premium Audio a technologií Dolby Atmos umožní vychutnat si naplno každou notu z oblíbené skladby a slyšet i ten nejtišší šepot v napínavém thrilleru. Naprostou samozřejmostí u obou modelů jsou pak jasné displeje s věrným vykreslením barev, rozlišením až 2K a mezinárodní certifikací TUV Eye Comfort, která potvrzuje, že tyto modely snižují množství škodlivého modrého světla pro menší namáhání očí.

Lenovo Yoga Tab 13 je také vybaven vestavěným stojánkem z nerezové oceli a certifikací pro přehrávání videí z Netflixu v HD kvalitě, takže si své oblíbené filmy a seriály můžete vychutnat opravdu naplno kdekoliv a kdykoliv.

Zahrajte si oblíbenou hru i na tabletu

Kdo říká, že hraní online her je možné jen na počítači. Oba nejnovější tablety Lenovo disponují ohromujícím výkonem, se kterým bez problémů spustíte a zahrajete si i náročné herní tituly. Lenovo Tab P12 Pro je dokonce tak silné zařízení, že v kombinaci s volitelnou přídavnou klávesnicí se dokáže vyrovnat i běžnému notebooku. S klávesnicí se vám navíc hry budou snadněji ovládat.

Příznivci hraní her na konzoli pak ocení spíše Lenovo Yoga Tab 13, ke kterému je možné připojit externí herní ovladač. Tablet má navíc novou aplikaci od Google, která zvládne spustit naposledy hrané hry nebo některou z tzv. okamžitých her bez nutnosti instalace.

Více o produktu Lenovo Yoga Tab 13 se dozvíte zde.