S příběhy Tlapkové patroly nemá nuda šanci

28.04.2022

Chtějí se vaše děti podívat do slavného pobřežního města Adventure Bay, které je domovem Tlapkové patroly? Nemusíte shánět letenku, stačí zajít do nejbližšího knihkupectví! Hrdinové oblíbeného animovaného seriálu totiž ožívají i na stránkách krásně zpracovaných knih.

V nejnovější sbírce příběhů nazvané Tlapky chrání přírodu odvážná štěňata ukazují, že pomáhat přírodě může každý. Adventure Bay totiž zasáhne strašlivá bouře a Tlapková patrola okamžitě přispěchá na pomoc každému, kdo je v nouzi. Jak si poradí s popadanými stromy nebo odpadky vyplavenými na pláž? A podaří se jim napravit všechny škody?

V Pohádkách pro všechny tlapky zažijete spoustu dobrodružství plných zábavy a týmové spolupráce. Tlapková patrola se v této knize vydá do jurského světa za dinosaury, pomůže mimozemšťánkovi v nesnázích, zachrání školní autobus a pustí se do přípravy té nejlepší oslavy narozenin. Ponořte se do napínavých příběhů, které vás překvapí originálními náměty!

A do třetice všeho tlapkového se do Adventure Bay můžete vydat i s těmi úplně nejmenšími. V knize S tlapkami v Adventure Bay zažijí jeden vzrušující den v městě a naučí se spoustu nových slov. A podívají se při tom na nejrůznější místa, kde je pořád co objevovat: na hasičskou stanici, na farmu, do továrny i k moři.
Tlapková patrola má zkrátka pořád napilno. Vždy si však dokáže poradit, a proto vaše děti budou její příběhy milovat!

 Největší výběr knižních dobrodružství podle oblíbeného seriálu najdete na www.albatrosmedia.cz.