S šicími stroji Garudan zvládnete vytvořit výšivku sami

21.12.2023

S šicími stroji Garudan zvládnete vytvořit výšivku sami. Proměňte nejen své oblečení v originální kousek. V dnešní době se díky šicím strojům vyšívání zjednodušuje a zrychluje. Zdobení výšivkami se hodí nejen na oděvy, ale i na ložní prádlo nebo dokonce i boty.

Přinášíme pár tipů, jak můžete využít výšivku:

- Oblečení s vadami nebo skvrnami můžete zakrýt výšivkou. Tím prodloužíte životnost oblíbených kousků a tím jim dodáte nový vzhled.

- Výšivkou můžete ozdobit oblečení, ať už jsou to džíny, trička nebo bundy.

- Oblečení můžete sladit i s dalšími prvky. Výšivky můžete použít na doplňcích, jako jsou šátky nebo rukavice.

- Vytvoření monogramu na oblečení nebo ložní prádlo.

- Vyšití loga pro sportovní tým nebo partu svých přátel.

Nabídka šicích strojů s možností vyšívání je velká, od značky Garudan si můžete vybrat stroje s různými funkcemi, díky kterým můžete vyšívat.

Pro malou ozdobu na tričko, monogram na kapsu košile nebo límeček si vystačíte se stroji Visio nebo Inspiro. Mají několik stovek ozdobných vzorů včetně abecedy. Vyšívat s nimi je snadné a výsledek vypadá skvěle. Mají paměť s kapacitou až 60 míst na vytvoření nápisů a ozdobných řetězců. Navolíte si sekvenci a šijete opakovaně bez nutnosti přenastavování.

Šicí stroj Creativo je vhodný pro volnou výšivku nebo quiltování. Na LCD dotykovém displeji naprogramujete vzory do paměti, můžete je zrcadlově otočit, i upravovat v průběhu šití. Výběr 500ti vzorů je více dostačující – užitkové, patchworkové, dekorativní + 3 typy abecedy.

Originální kousek vytvoříte s šicím strojem Carmen. Tento stroj nabízí dekorační vzory, ale 300 designových přednastavených výšivek. Je možné vyšít plochu až 100 x 235 mm. Další výhodou je možnost nahrání vlastní výšivky nebo i ozdobné vyšívací ohraničení a obrysy výšivky. Carmen je však vhodný i pro ty, kteří chtějí na stroji šít i quiltovat.

Potřebujete vyšívat rychleji a více barvami?

Pak zvolte vícebarevné vyšívací stroje. Můžete zvolit stroje vhodné pro vyšívání na plocho, čepic a klobouků.

 S více jehlovými šicími stroji nemusíte každou barvu po došití změnit, můžete mít navlečeno více nití.

Oživení oblečení i malou výšivkou je skvělý způsob, jak přidat jedinečnost a originalitu do vašeho šatníku.

S šicími stroji Garudan si můžete snadno vytvořit výšivku sami.