Tipy na Valentýna: Dárky, co skutečně zahřejí u srdce

25.01.2023

Den svatého Valentýna bude co nevidět tady. Hledáte pro svou drahou polovičku ten správný dárek věnovaný přímo od srdce? Pak nepřehlédněte valentýnskou kolekci od české značky Crystalex, která je pro zamilované chvilky jako stvořená.

Vyjádřit lásku lze mnoha způsoby a samozřejmě krásný polibek a upřímné objetí jen tak něco nenahradí. I tak ale rok, co rok hledáme tipy na valentýnské dárky, které naše emoce dokážou vyjádřit i beze slov. Čím letos potěšit drahou polovičku?

Kolekce Nitro

Nitro je jako studnice, která potřebuje zaplnit láskou ve všech jejích podobách. Otevřete naplno své srdce a nechte ve svém životě rozproudit hřejivé emoce s kolekcí Nitro, která vykresluje nádherné symboly lásky s nápaditými detaily. Určená je nejen na klasická, ale i šumivá vína.

Kolekce Hard Heart

Pokud si potrpíte na originalitu, pak vás rozhodně zaujme kolekce skleniček s výraznými motivy. Pro důkaz lásky není třeba chodit do tetovacího salónu. Vyjádřit ji můžete barevnými skleničkami s old school kresbami z kolekce Hard Heart.

Kolekce Happiness and Love

Jemnost a romantika nadevše. To směle potvrzuje kolekce skleniček na šumivé víno Happiness and Love. Motiv zahrady na těchto diarytem dekorovaných sklenicích ukazuje, že láska je jako zahrada, která potřebuje něhu a pozornost, aby vykvetla do své plné krásy. Sklenky jsou balené v luxusním balení, včetně dárkové kartičky.

Kolekce Diamond Heart

Říká se, že protiklady se přitahují, což dokazují i sklenice Diamond Heart, kde jemný motiv srdce je do skla vyryt diamantem - tím nejtvrdším nerostem ve vesmíru. Dodávané jsou v luxusním balení, včetně dárkové kartičky.

Kolekce Arcum et Sagitta

Zajímavým tipem na dárek může být i valentýnská edice Arcum et Sagitta s lineárními motivy srdce a amorových šípů, které létají křížem krážem. Vyšlete i vy své drahé polovičce šíp plný opojného citu a oslavte jedinečný čas lásky.

Kolekce Glass Heart

Láskyplný dekor, který je plný inspirace, emocí a vřelosti. Tím se mohou pochlubit sklenice na šumivé víno z kolekce Glass Heart ozdobené srdcem pomocí techniky diarytu. Díky své povaze skvěle poslouží jako dárek i coby doplněk chvilek strávených ve dvou.