Sampar Paris se vrací

23.09.2022

Tato velmi oblíbená pleťová kosmetika si získala přízeň spotřebitelů především svým z velké části přírodním složením a účinností. V současné době produkty této značky můžete pořídit online ve vybraných e-shopech a kamenných obchodech.

Sampar Paris se zaměřuje na náročné ženy, hledající inteligentní produkty. Proto vynáší péči o pleť na vyšší úroveň účinnosti a obohacuje své receptury o exkluzivní komplex: Urban Advance. Tento silný štít chrání pleť před vlivy životního prostředí, revitalizuje a zklidňuje pokožku, navrací jí rovnováhu a umožňuje aktivním složkám každého produktu působit ještě účinněji.

Jakmile je stav pleti v rovnováze, je účinnost každé aktivní složky optimalizována. Tím dochází k ještě vyšší účinnosti produktů.

Historie značky

Na počátku myšlenky vytvořit značku Sampar Paris byl muž Patrick Sounigo. Po šesti letech studia lékařství na Hôpital Cochin se začal plně věnovat své nové profesi - - kosmetologii. V roce 1984 otevřel jedinečné místo, které se stalo jednou z nejznámějších destinací péče o krásu v pařížské luxusní čtvrti Saint-Germain-des-Prés: Samuel Par Institute se stejnojmennou značkou pleťové péče s přírodními aktivními složkami. Díky svému novému konceptu se značka Samuel Par odlišila od konkurence. Nabízela korektory pleti a programy péče o pleť šité na míru individuálním potřebám klientů.

V roce 1988 značka Sampar vyvinula a představila světu první noční masku, nazvanou Regenerating Mask.
V roce 2004 začal Patrick Sounigo pracovat na urban značce - moderní a jdoucí s dobou. Proto vytvořil Sampar Paris, autentickou značku s výjimečnými recepturami a elegantním designem, založenou na pevných základech značky Sampar Par a pařížském způsobu života.

Produkty Sampar Paris si svým konceptem a inovativnostíčností osvojují výjimečný slib "dvojího působení" - okamžitě viditelného výsledku a klinicky prokázané dlouhodobé účinnosti.

Distributorem značky Sampar Paris na český a slovenský trh je společnost Salon Servis s.r.o. Více informaci najdete na www.salon-servis.store.


Text: Sára Kleinová,

foto: www.salon-servis.store

Zdroj: Časopis Estetika