Satisfyer Pro G-Spot Rabbit: Vibrátor s neuvěřitelnými výsledky

03.09.2023

Stimulace značky Satisfyer je svým způsobem unikátní. Umožňuje dosáhnout intenzivních orgasmů, které se od ostatních liší. Satisfyer přichází s produktem, který kombinuje vibrátor a podtlakový stimulátor klitorisu.
Zda tato kombinace produkuje neuvěřitelné výsledky, které vedou k vrcholu rozkoše, nebo zda jde jen o příklad překombinování nám dnes zodpoví Bára z Erosstar.

Balení

Produkt má vkusné balení. Krabička s hezkým designem ukazuje náhled na samotný produkt, takže máš představu, co můžeš očekávat. Když balení otevřeš, uvidíš svůj vibrátor, který je vyroben z velmi jemného a hladkého silikonu.

Materiál je velmi příjemný na dotek a snadno se čistí, takže není třeba se obávat jeho poškození. Navíc je silikon naprosto bezpečný pro tvé zdraví.

Vibrátor se dobře drží a jeho tvar je navržen tak, aby co nejlépe stimuloval bod G. Zbývá už jen vyzkoušet, zda produkt skutečně plní to, co slibuje!

Užila jsem si ho

Pro ženy, které chtějí při masturbaci zažít nové a intenzivní zážitky, je tento produkt skvělou volbou. I když na první pohled může vypadat jako běžný vibrátor, ve skutečnosti se jedná o vyspělý kousek.

Jeho účinnost spočívá v kombinaci vln stimulujících klitoris a vibrátoru pro bod G. Navíc jeho tvar dokonale kopíruje anatomii ženského těla a tím poskytuje ještě intenzivnější pocity.

Když jsem se rozhodla vibrátor poprvé vyzkoušet, nabila jsem ho a připravila se na skvělou zábavu. Musím říct, že jsem si nebyla jistá, co očekávat, ale vibrátor opravdu nezklamal. Během pár chvil mě začal stimulovat na mých nejcitlivějších místech. Vibrátor přesně plnil to, co sliboval.

Nabízí několik funkcí, jako jsou režimy tlakových vln a vibrací, takže si můžeš vybrat ten, který ti nejvíce vyhovuje.

Plusy a mínusy

Vibrátor je opravdovou perlou mezi erotickými pomůckami pro ženy, protože nabízí dvojitou stimulaci klitorisu a bodu G. Ovládání je jednoduché, s různými režimy vibrací a pulzací. Celkově je vynikající pro každou ženu, která touží po nových zážitcích a intenzivním sexuálním uspokojení.

www.erosstar.cz