Sexy nadílka

16.12.2021

Probíráte s partnerem, co komu nadělíte pod stromeček, když tu se k vám nakloní a smyslně do ucha zašeptá, jaký dárek by mu letos udělal radost. Jeho odvážné sexuální přání vám vyrazí dech a netušíte, zda jste ochotna mu ho splnit!

Touží vás vidět v latexovém oblečku, uniformě sestřičky nebo rovnou jako prostitutku? V první chvíli překvapením otevřete pusu naprázdno, v další jste v pokušení vmést drahému do tváře, že není normální. Víte ale, kolik odvahy ho muselo stát, aby se vám s fantazií svěřil? Svým odsuzujícím výbuchem se postaráte pouze o jeho zklamání a ztrátu důvěry, kterou k vám cítil. Místo toho raději přiznejte, že vás svým požadavkem poněkud zaskočil a že si potřebujete vybrat oddechový čas, abyste si promyslela, jak s touto novinkou naložit. A dál? Nezoufejte, máte hned několik možností, jak se se situací vypořádat.

Zavřít oči a myslet na vlast?

Můžete se zachovat stejně jako Bree ze Zoufalých manželek: když zjistila, že je jí manžel nevěrný se ženou, která si stejně jako on potrpí na sadomasochistické hrátky, rozhodla se mu je dopřát v domácím loži, ačkoli jí to bylo proti srsti. Nechtěla svého muže ztratit, a tak dělala věci, které jí připadaly odporné. Moc si tím ale nepomohla, neboť ho kvůli tomu začala nenávidět. Pokud máte stejně jako seriálová hrdinka v plánu se přemoci, přestože vám partnerovo přání nepřijde úplně košer, měla byste počítat také s tím, že mu svým rozhodnutím sice uděláte radost, zároveň se však "po činu" můžete cítit pošpiněná a zneužitá. Ne nadarmo sexuologové ve svých poradnách milencům neustále vtloukají do hlavy, že by v posteli měli dělat jen to, co se líbí jim oběma, neboť v opačném případě to může mít pro jejich vztah katastrofální následky.

Neztratit tvář

Přesto existují způsoby, jak proměnit představu vašeho milence ve skutečnost, a přesto se na sebe budete moci bez obav podívat do zrcadla. Jednou z možností je zajít pro radu k odborníkovi. Proberete s ním, po čem váš partner touží i proč se vám tato představa příčí. Možná společnými silami odhalíte trauma ukryté hluboko v duši a dojdete k závěru, že problém není vůbec tam, kde byste ho čekala, ale někde úplně jinde.
Nebo si dopřejte chvíli, kdy vás nebude nikdo rušit, zahoďte zábrany a předsudky a v mysli si pusťte soukromý erotický film s vámi a vaší láskou v hlavní roli. Představte si, co by se dělo, kdybyste s jeho nápadem souhlasila. Pořád je to fuj? Jste autor, přehráváte si váš snímek. Máte tedy možnost ubírat a přidávat, měnit a upravovat, jak je vám libo. Třeba se pak přistihnete, že si najednou nedokážete vzpomenout, proč vás ta představa sexuálního vánočního dárku naprosto vykolejila, ani proč jste se její realizaci tak urputně bránila.

Najít kompromis

Po sáhodlouhém zkoumání všech pro a proti jste přece jen dospěla k předsevzetí mužovu touhu uskutečnit. Avšak nikde není psáno, že se jí musíte držet zuby nehty, doslova a do písmene. Je přirozené, že si ji hodláte přizpůsobit k obrazu svému a realizovat ji tak, jak se na to budete cítit. Co to konkrétně znamená? Chce se s vámi dívat na porno, ale vám to přijde odpuzující? Pak bude lepší volbou milostný film s příběhem i pořádně žhavými scénami. Sní o tom, že si kvůli němu necháte vytetovat obrázek na intimní partie? Nalepte si tam realistický obtisk. Rád by si vámi užil v kanceláři, ale vy byste si to nemohla vychutnat? Pak si zařiďte pracovnu doma. Dychtí se s vámi pomilovat v kuchyni nebo v koupelně, jenže vy dáváte přednost pohodlí postele? Zkuste ji tentokrát nahradit širokou nafukovací matrací. Lační vás při souloži pozorovat v zrcadle, leč to není nic pro vás? Natočte se k zrcadlu tak, aby on měl skvělý výhled, zatímco vy odraz nezahlédnete ani koutkem oka. Když pořádně zapojíte šedé buňky mozkové, jistě na nějaké vyhovující řešení přijdete.

Malá lest může pomoct

Byla jste přesvědčená, že toho ježíška nakonec hezky sfouknete, ale když má dojít na lámání chleba, ztratila jste veškerou kuráž a máte sto chutí vrazit tam zpátečku. Vždycky je tu možnost vyložit karty na stůl a partnerovi přiznat, jak se věci mají - že jste se opravdu snažila, avšak že na vás bude muset pomaloučku, polehoučku, až se časem osmělíte... Samozřejmě mějte v záloze náhradní prezent. Nebo se ho můžete nenápadně snažit od jeho nápadu odradit. Jako inspirace poslouží seriál Přátelé: Rachel se převlékla za princeznu z Hvězdných válek, aby tak potěšila přítele Rosse. Ten ji ovšem příliš nevnímal, jelikož se mu okamžitě vybavila jeho vlastní matka, což byla představa, kterou mu ten den nechtěně vnukl kamarád Chandler a rázem bylo po radovánkách... Vaše rodiče raději necháme na pokoji, nicméně zapojte svou obrazotvornost, vymyslete si obzvlášť nepřitažlivého týpka, o kterém se "údajně" proslýchalo, že měl stejné libůstky jako váš partner, a naprosto nevinně o něm začněte vyprávět. Výsledek? Nálada na výstřelky bude jako mávnutím kouzelného proutku pryč.

Text: Monika Tomsová

Zdroj: Časopis Perfect Woman