Šijeme s láskou

04.08.2022

V minulosti bylo šití naprosto běžnou prací každé ženy. Po menší odmlce se lidé k šití vrací, nachází v něm opět lásku a také odreagování v dnešní uspěchané době.

Šicí stroje, které v sobě snoubí tradici i moderní trendy, dokonale splňují šicí stroje Veritas.

První ,,Veritasky´´ se v domácnostech objevily v roce 1894 a od té doby si drží své dobré jméno v nabídce šicích strojů. Šicí stroje Veritas jsou synonymem kvality a důkazem toho jsou spokojení zákazníci, kteří se ke značce Veritas vrací i po letech. Veritas, to je totiž láska na celý život.

Krásnou ukázkou pokroku je šicí stroj Veritas Rubina, model, který byl poprvé vyroben v 80. letech.
Rubina je elektronický šicí stroj s tichým chodem a bytelnou konstrukcí. Jednoduché ovládání stroje a široká nabídka stehů pro patchwork Vám umožní také kreativní šití.

Historický šicí stroj Veritas Rubina
Historický šicí stroj Veritas Rubina

Naprostou peckou v modelové řadě šicích strojů Veritas je Veritas Marion. Nabízí elektronické funkce jako např. polohování jehly, odstřih nití, možností regulovat rychlost šití přímo na stroji. Tlačítko START/STOP pro šití bez pedálu ocení na stroji i hendikepovaní uživatelé, pro které šití na běžných strojích není možné. Stroj nabízí i možnost vyšívat i drobné monogramy, což jej řadí mezi stroje se širokou nabídkou kreativních stehů.

Pro ty méně náročné švadlenky jsou tu mechanické šicí stroje. Jejich nabídka není o nic menší než nabídka elektronických šicích strojů.


Vedle šicích strojů značky Veritas píšou dlouhou historii také šicí stroje Singer a šicí stroje Lucznik, tyto a mnoho dalších značek šicích strojů a dalšího sortimentu najdete na e-shopu raj-siti.cz.


Ráj šití je e-shop, který prodává srdcem a k prodeji přes internet přidává jako bonus navíc kamennou prodejnu, poradenství na míru, magazín, poradnu a lidský přístup. Ráj šití není jen prodejce mnoha značek šicích strojů a overlocků, ale také prodejce širokého sortimentu galanterie, ve které najdete pomůcky pro šití a potřeby pro vyšívání i jinou tvorbu.


Chcete nakupovat šicí stroj a galanterii tam, kde nejste jen číslem na objednávce? Chcete nakoupit vše na jednom místě a potřebujete využít i poradenství? Ráj šití je tu pro Vás splnit Vaše přání.