SIMILDIET Laboratory - antiaging elixír pro svěží pleť v jakémkoli věku

16.03.2023

Každá žena sní o zdravé a zářivé pleti, kterou by obdivovali ostatní. S přibývajícím věkem mohou různé faktory způsobit, že naše pleť ztrácí pevnost, je matná a dehydratovaná.Tajemství udržení mladistvé a zdravé pleti spočívá v komplexním přístupu k péči o pleť, a to jak vnější, tak vnitřní. K dosažení dokonalého zdraví a vzhledu obličeje je třeba dbát nejen na správnou anti-age péči, ale také na komplex základních vitamínů a minerálů, které tělo potřebuje.Proto společnost SIMILDIET vyvinula řadu produktů, které dokáží vrátit čas a udržet vaši pleť mladou a svěží.

SIMILDIET - holistický přístup k estetickým problémům

SIMILDIET Laboratory - je španělská farmaceutická laboratoř založená v roce 1993. Značka je zastoupena ve více než 50 zemích světa. Zkušenosti z tisíců ošetření provedených odborníky po celém světě činí ze SIMILDIET světovou špičku v oblasti kvality, bezpečnosti a účinnosti.SIMILDIET nabízí širokou škálu produktů pro kosmetická ošetření:

● mezoterapie mikrojehlou;
● chemické peelingy;
● ionizovaná séra;
● nutraceutika;
● kosmetika pro profesionální i domácí péči

Pro mladistvou pleť produkty SIMILDIET, které udrží váš věk v tajnosti

Sérum FACE ANTIAGINGSérum okamžitě zmírňuje známky stárnutí: intenzivně hydratuje pleť a redukuje výskyt vrásek. Jeho jedinečné složení poskytuje silnou antioxidační ochranu před poškozením buněk způsobeným volnými radikály a negativními vlivy prostředí.Biomimetické peptidy obsažené v séru FACE ANTIAGING aktivně omlazují strukturu pokožky tím, že stimulují syntézu kolagenu a mají protizánětlivý účinek, čímž pomáhají redukovat výrazné vrásky a váčky pod očima. Kyselina hyaluronová hloubkově hydratuje pleť a chrání ji před agresivním působením vnějších faktorů. Zvyšuje pružnost, hustotu a pevnost pleti.

Sérum FACELIFT

Sérum podobné botulinu pro periorbitální oblast, čelo a obočí. Ideální pro korekci výrazových linek a vrásek.Jedinečné biomimetické peptidy obsažené v séru snižují kontrakci svalů, čímž zabraňují tvorbě vrásek, a také pomáhají zpevnit pleť kolem očí. Kyselina hyaluronová zajišťuje intenzivní, dlouhotrvající hydrataci a komplexní omlazující účinek.Použití séra FACELIFT společnosti SIMILDIET v domácí péči prodlužuje účinek injekcí výplní kyseliny hyaluronové a botulotoxinu.

Nutraceutika Xtra Skin & Hair*

Dokonalý univerzální přípravek, který zpomaluje proces stárnutí tím, že zlepšuje kvalitu pokožky, nehtů a vlasů. Nutraceutika Xtra Skin & Hair obsahují širokou škálu vitaminů a antioxidantů, které zpomalují stárnutí, snižují škodlivé účinky volných radikálů a urychlují metabolické procesy v těle.Kyselina hyaluronová ve složení obnovuje pružnost pokožky a redukuje výskyt vrásek. Koenzym Q10 chrání kožní buňky před negativními vlivy prostředí, zatímco selen je nezbytný stopový prvek, který se aktivně podílí na činnosti všech antioxidačních procesů. Hydrolyzovaný mořský kolagen plní důležitou strukturální funkci a zpomaluje stárnutí.Nutraceutika Xtra Skin & Hair stimulují vlastní produkci kolagenu, obnovují pevnost a hydrataci pokožky, přirozený jas a zdravý vzhled pleti.

* Nejedná se o léčivo.

Reklama na doplněk stravy.

Před použitím se poraďte s lékařem.

Pro více informací nebo objednání kosmetiky SIMILDIET kontaktujte společnost TOTIS Pharma, výhradního distributora SIMILDIET v České republice.

Přihlaste se k odběru, abyste jako první věděli o všech nejnovějších novinkách a nabídkách

https://www.instagram.com/totis_pharma_cesko_slovensko/ 

https://www.facebook.com/totis.pharma.cesko.and.slovensko

https://totispharma.com/cs/