Slavnostní zahájení sezóny v Lázních Libverda

07.04.2024

V sobotu 25. května se v parku Lázní Libverda uskuteční slavností zahájení lázeňské sezóny. Jedná se o největší kulturní událost roku, na kterou jste srdečně zváni. Čeká na Vás bohatý kulturní program, farmářské trhy, občerstvení, postaráno bude i o dětskou zábavu.

Slavnostní zahájení sezóny začne v 10 hodin dopoledne pořádným probuzením v podobě bubenické show Burrel drum. Následovat budou proslovy výkonného ředitele LÁZNÍ LIBVERDA, a.s. Zdeňka Kopala, starosty obce Jana Pospíšila a požehnáním pramene místních léčivých minerálních vod farářem Pavlem Andršem. Dále bude následovat celá řada tanečních a hudebních vystoupení nejrůznějších stylů, představí se např. taneční skupina Co Dance Company, Nabitý baterky. Diváky také rozproudí Jakub Děkan, který spolupracoval s významnými osobnostmi a skupinami, např. Paulie Garand, ATMO music, Rybičky48, Sabina Křováková ad. Hudebně celý den zakončí rock-n-roll se skupinou Crazy Dogs.

V 17:15 bude probíhat dražba dárkového voucheru na profesní vzdělávání od sponzora Cosmopolitan Institut of Education ve výši 34.900 Kč, celý výtěžek bude použit na dobročinné účely.

V 11:15 a v 16:00 bude pro zájemce možnost zúčastnit se komentované prohlídky lázní.

Letošní akce bude navíc spojena s farmářskými trhy, a tak si můžete koupit nebo ochutnat regionální produkty.

Po celou dobu bude možné zakoupit si na místě občerstvení a dobroty z grilu nebo využít zvýhodněné polední menu v Clam-Gallasově Paláci. O zábavu budou mít postaráno i děti. Mezi 11-14 h je čeká malování na obličej nebo se mohou zúčastnit turnaje v minigolfu. Na akci bude též fotokoutek a účastníci si tak budou moci odnést milou památku.

Spa Resort Libverda bude na místě také nabízet možnost zakoupit si pobytové vouchery s bonusem nebo procedury za zvýhodněné ceny. Už nyní mají návštěvníci možnost rezervovat si některou z procedur na den konání akce a na chvilku si tak odskočit za zaslouženým odpočinkem. 

Více informací najdete na www.lazne-libverda.cz/zls.