Složsito.cz – Složte si svou vestavěnou skříň a ušetřete

26.07.2022

Vestavěné skříně se vám přizpůsobí
Potřebujete uložit nové věci a stávající skříně už nestačí? Máme pro vás řešení. Vestavěné skříně na míru od firmy slozsito.cz. Díky tomu, že si objednanou skříň sami složíte, navíc ušetříte spoustu peněz. Je to jednouché. Na stránkách slozsito.cz jsou přehledné videonávody, podle kterých můžete postupovat. Obávat se nemusíte ani návrhu skříně. Náš intuitivní 3D návrhář se snadno ovládá.

Jak funguje objednání skříně ve slozsito.cz:


Výhody skříní
Výhoda vestavěných skříní spočívá v maximálním využití daného prostoru. Navíc máte možnost vybírat z mnoha typů provedení, dekorů a výplní dveří. Proto si snadno vyberete přesně takovou vestavěnou skříň na míru, jaká se Vám líbí a hodí.

Jakou vestavěnou skříň vybrat, posuvnou nebo pantovou?
Než si pořídíte vestavěnou skříň, je zapotřebí učinit několik rozhodnutí. Prvním z nich je vyřešit, kde chcete skříň mít a k jakému účelu ji budete potřebovat, zda bude fungovat jako šatna nebo úložný prostor. Výroba vestavěných skříní se dnes dělá přímo na míru Vašemu bydlení a Vy můžete využít takřka jakýkoli prostor v ložnici, obývacím pokoji, koupelně, chodbě nebo v kuchyni.

V prostoru nejlépe vyniká skříň s posuvnými dveřmi. Posuvné dveře mají oproti těm pantovým několik výhod, lehce se s nimi zachází, šetří další prostor přímo před skříní, a pokud si k nim zvolíte i veliké zrcadlo, opticky Vám zvětší celou místnost. Pantové skříně se zase hodí do prostoru s menší hloubkou, protože pantové dveře jen 2cm z celkového prostoru skříně.

Možnosti designu vestavěných skříní
Pokud jde o design vestavěných skříní, budete překvapeni, kolik možností se nabízí. Stačí popustit uzdu fantazii, udělat si několik představ o vzhledu Vaší nové skříně a zvolit si tu nejoblíbenější. Zvažte, jaká barva a typ materiálu se hodí do Vašeho interiéru. Skříně vynikají v prostoru zvláště svými dveřmi, ať už posuvnými nebo pantovými. Na výběr je celá řada dekorů: dřevodekory, odstíny barev, zrcadlo, nebo lacobely (barevná skla s bezpečnostní fólií).

Výhody vestavěných skříní od slozsito.cz
Jsme česká firma se zaměřením na zákazníky v Praze a okolí. Kromě nízké ceny nabízíme dokonale zpracování celé zakázky. Díky vlastní výrobě na CNC strojích, jsou dílce perfektně nařezané a olepené. Chcete-li se o kvalitě zpracování přesvědčit na vlastní oči, tak přijďte na naši vzorkovou prodejnu v Praze Hájích. A jak dlouho to trvá, než k vám dorazí objednaná skříň? Díky vlastní výrobě a velkým skladovým zásobám, jsme schopni objednané skříně dodat do 14ti dnů.

Těšíme se na vaší objednávku.

 Tým firmy slozsito.cz