Šmoulové okouzlili slavné maminky i tatínky, a hlavně jejich děti!

23.07.2023

Jak si návštěvu užili Nikol Moravcová, Hana Reinders Mašlíková  nebo Josef Kůrka s Angie Mangombe?

Dobrodružný park Šmoulové – Magický svět přivítal v Brně speciální návštěvu. Originální Šmoulí vesnici si prohlédla modelka Hana Reinders Mašlíková se svým synem Andreasem a manželem, moderátorka a influencerka Nikol Moravcová s dcerou Violet a vítěz ankety Muž roku a účastník posledního Survivora Josef Kůrka se svojí těhotnou přítelkyní Angie Mangombe. Jak si výlet užili?

Hana Reinders Mašlíková byla doslova okouzlená: "I mě jako dospělou to uchvátilo. Myslím, že rodiny s dětmi tady budou nadšené." A kterou postavičkou ze světa Šmoulů by chtěla být? Volba padla na Šmoulinku. Její manžel a bývalý zápasník MMA André Reinders přiznal, že vždy chtěl být Taťkou Šmoulou. "Okolí však tvrdí, že jsem spíš Mrzout," dodává se smíchem.

Svět Šmoulů si užila i moderátorka a influencerka Nikol Moravcová se svou dcerou Violet. Co konkrétně ji zaujalo? "Líbí se mi kulisy, které jsou krásné. Opravdu koukám," pochválila park. I ona by ráda byla Taťkou Šmoulou. A malé Violet, poté co objevila závody šlapacích autíček v 1.patře, se ani nechtělo zpátky do Prahy.
Dorazil také Josef Kůrka s přítelkyní Angie Mangombe. Kůrka zalitoval, že už mu znova není pět let. "Zažít to tu jako dítě musí být neskutečné. Shrnul bych to slovy dechberoucí, fascinující ale i tajuplný,"
popsal svou návštěvu.

Dobrodružný park Šmoulové – Magický svět je otevřen každý den od pondělí do neděle za každého počasí. Kromě originální Šmoulí vesnice, světélkujícího lesa, Gargamelovy laboratoře a VR letu na čápovi, děti čeká celé další patro plné atrakcí, jako je LEGO herna, závody autíček, či skákací hrady.

"Náš dobrodružný park Šmoulové neustále doplňujeme a zlepšujeme. S nástupem horkých letních dnů jsme zapojili klimatizaci v obou patrech. A přidali jsme více jak 30 nových atrakcí. Takže kromě oblíbených skákacích hradů a nových elektrických autíček, si děti užijí i koňské dostihy, ale hlavně velkou venkovní zábavní zónu přímo vedle pavilonu C. Tam děti najdou nejen dráhu na kolečkové brusle a další autíčka, ale i vodní atrakce, které je v horku příjemně ochladí. Samozřejmě vše za cenu jedné vstupenky," komentuje dění na brněnském výstavišti Květa Havelková z pořadatelské agentury JVS GROUP.

www.smoulovebrno.cz