Snubní prsteny od AUMANTI design s. r. o.

23.02.2023

Společnost AUMANTI design s.r.o. vznikla v roce 2015. Dva přátelé spojili své síly a schopnosti, aby Vám nabídli originální šperky vlastní výroby. Nyní nabízí jedinečnou kolekci snubních prstenů, na zakázku zhotoví šperky dle Vašich vlastních představ, jednoduše naslouchají a tvoří vždy ke spokojenosti všech svých zákazníků. Kladou důraz na precizní ruční práci, kvalitu výrobního materiálu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Navštivte jejich vzorkovnu v Třinci a přesvědčte se sami.

Daniel Krzyżanek je hlavou, ve které vznikají Vaše šperky, jeho zkušené ruce je následně přivedou na svět. Představujeme Vám hlavního zlatníka a spolumajitele společnosti. Daniel vystudoval obor Výtvarného zpracování drahých kovů a kamenů v Soukromé škole umělecké v Ostravě. Během své praxe tvořil luxusní šperky pro mezinárodní klientelu a své zkušenosti a inspiraci sbíral v mnoha koutech světa - od Švýcarska až po Hong-Kong. Kromě tradičního navrhování a zpracování šperků používá Daniel rovněž moderní technologie. CNC lasery a další mu nejsou cizí.

V nedávno přestěhované, tudíž kompletně nové vzorkovně v Třinci máte možnost prohlédnout a vyzkoušet si kolekci snubních prstenů a též jedinečnou příležitost zde zkonzultovat osobně se zlatníkem podrobnosti ohledně Vašeho budoucího šperku či si prohlédnout portfolio šperků vyrobených na zakázku. Přijímají zde rovněž šperky do opravy, vykupují zlaté či stříbrné zlomky, které dokonce můžete použít jako protihodnotu na svou objednávku.

Ukázku šperků můžete rovněž najít na jejich webových stránkách www.aumanti.cz či na Facebookovém nebo Instagramovém profilu.

www.aumanti.cz

Smetanova 523, 739 61 Třinec - Staré Město