Sothys Paris představuje novou noční péči

27.09.2021

Hledání toho nejlepšího krému, který by vyhladil pleť a vrátil čas o pár vrásek zpět, nikdy neskončí. Nádherná a pružná pleť je nejlepším módním doplňkem ženy. Aby neztrácela lesk a mladistvou svěžest je dobré ji věnovat patřičnou a přepychovou péči... zejména v noci.

Sothys Paris můžeme považovat za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy a hotelech po celém světě. K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti. Produkty zakoupíte výhradně v kosmetických salonech, jen tak může být zaručeno odborné použití pro maximální spokojenost.

Na podzim 2021 se "must-have" řadou této profesionální značky stává noční péče nOctuelle™.

Tato inovovaná řada spojuje sílu stabilizovaného vitaminu C s účinností rostlinného výtažku z lichořeřišnice a nyní je navíc vhodná pro všechny typy pletí, i citlivou.

Obnovující noční krém

Prémiový noční obnovující krém se zaručeným účinkem díky vysokému obsahu aktivních látek - dvojitý kolagen, účinný AHA komplex a výtažek organického černého rybízu - viditelně vyhladí vrásky, vypne a oživí pleť. Příjemným bonusem je příjemná, květinová vůně, která již při otevření nabudí pocit relaxace a odpočinku.

Krém se nanáší každý večer na důkladně očištěný obličej a krk, ihned po aplikaci séra.

Výsledek

Pleť se během spánku zregeneruje a ráno je vyhlazená, bez známek únavy, prozářená a mladistvá.

Sérum v kapslích s vitaminem C

Nový krok, který jednoduše, ale účinně rozšíří vaši noční péči o pleť. Tyto jedinečné mikroampule, které jsou rostlinné a 100 % biologicky odbouratelné, dodávají vaší pokožce správné množství čistého vitaminu C (20 %) a nabízí efektivní řešení pro pevnou pleť bez vrásek a pigmentových skvrn.

Pro co nejefektivnější výsledek aplikujte sérum na zcela vyčištěnou pleť, stačí kapsli jemně smáčknout ve vrchní části a obsah nanést na obličej i krk. Doporučená doba užívání je dva měsíce.

Produkty Sothys Paris zakoupíte pouze ve spolupracujících salonech. Více informací naleznete na www.sothys.cz.